Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

W TYM DOMU STRASZY

  • Spektakl telewizyjny
  • Rok produkcji:
    1999
  • Premiera:
    2000. 04. 17
  • Barwny, 38 min

Lekka, współczesna komedia obyczajowa, którą mogą również obejrzeć rodzice i dziadkowie. "W tym domu straszy" to opowieść o pełnym zabawnych zdarzeń życiu dość niezwykłej rodzinki. Tata i mama są wiecznie zajęci, babcia przepojona duchem nowoczesności nie umie gotować i nie zamierza się nauczyć, Ania - jak na dziecko -jest może trochę nazbyt rezolutna, a w dodatku ma braci bliźniaków. Największą indywidualność familii stanowi jednak dziadek, mimo sędziwego wieku, niepoprawny entuzjasta elektroniki. Obdarzony wciąż niewygasłą weną regularnie uszczęśliwia swych krewnych kolejnymi wynalazkami. Wszystkie one mają jedną cechę - straszą domowników w najmniej odpowiednim momencie. Jedyną nadzieją na wprowadzenie jakiegoś ładu w życie całej rodziny jest znalezienie gosposi. Po długich poszukiwaniach udaje się wreszcie zatrudnić właściwą osobę. Jednak po pewnym czasie wychodzi na jaw, że gosposia nie do końca spełnia pokładane w niej nadzieje. [PAT]

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Varia
pokaż

Patrz także:
schowaj

2019.12.04 00:16:10
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Fotos-Art Robert PakaPiotr LitwicMuzeum KinematografiiMakuFly Marcin Makowski