Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Grzegorz Chrapkiewicz

Grzegorz Chrapkiewicz

 
zwiń

 • 1955. 06. 09
  Data urodzenia
 • 1981
  Wykształcenie - rok ukończenia studiów
  Wydział Aktorski PWST w Krakowie
 • 1983. 10. 30
  Debiut teatralny
  w roli Eskalusa w "Romeo i Julii" Williama Shakespeare'a w reż. Floriana Staniewskiego na scenie Teatru Wybrzeże w Gdańsku
 • 2002
  Nagroda
  Nagroda Oddziału ZASP w Katowicach za reżyserię "Lekcji" Ionesco w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej
 • 2002
  Nagroda
  Nagroda Teatralna Marszałka Województwa Pomorskiego za reżyserię "Wesela Figara" i "Luizy Miller" w Operze Bałtyckiej i "Nie teraz, kochanie" w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku
 • 2004
  Nagroda
  Laur Dembowskiego - nagroda honorowa bielskiego oddziału ZASP za dokonania artystyczne
 • 2005
  Nagroda
  "Dzika Róża", nagroda w plebiscycie publiczności dla najpopularniejszego przedstawienia w sez. 2004/05 w Teatrze im. Stefana Żeromskiego w Kielcach za spektakl "Nie teraz, kochanie" Raya Cooneya i Johna Chapmana

Aktor i reżyser teatralny. Występował w teatrach: Wybrzeże w Gdańsku (1983-87, 1997-2001), Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni (1988-96, 1999), Miejskim im. Witolda Gombrowicza w Gdyni (1991-92) i Nadbałtyckim Centrum Kultury w Gdańsku (2000).

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

2020.03.19 01:30:53
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Muzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof Wiktor