Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Olga Barbara Długońska

Olga Barbara Długońska

 
zwiń

 • 1974. 01. 27
  Data urodzenia
 • 1997
  Wykształcenie - rok ukończenia studiów
  Wydział Aktorski PWST w Krakowie - Filia we Wrocławiu
 • 1997. 09. 27
  Debiut teatralny
  w roli pasterki w "Komedii pasterskiej" Jana Andrzeja Morsztyna w reż. Adama Hanuszkiewicza na scenie Teatru im. C. K. Norwida w Jeleniej Górze
 • 1998
  Nagroda
  nagroda Grona Przyjaciół Andrzeja Waligórskiego dla najzabawniejszego wykonawcy na XIX Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu
 • 2001
  Nagroda
  nagroda prezydenta Gdyni z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru (27. 03)

Aktorka. Od roku 1999 aktorka Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza w Gdyni. Występowała również w Teatrze Muzycznym w Gdyni (1999) i Nadbałtyckim Centrum Kultury (2000).

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

2021.04.09 01:55:23
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Piotr LitwicMuzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof Wellman