Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Michał Pryszczewski

 
zwiń

 • 1997
  Wykształcenie - rok ukończenia studiów
  Wydział Lalkarski PWST w Krakowie - Filia we Wrocławiu

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

  Obsada aktorska
  schowaj

 • 2020 - 2021
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (Skoczylak; odcinki: 7)
 • 2018
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (komisarz Słowacki, policjant, który na miejsce wypadku samochodowego mecenasa Tadeusza Milskiego i Aleksandra Stolarczyka wezwał funkcjonariuszy centralnego Wydziału Śledczego)
  odcinki:
  38
 • 2011 - 2013
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (klient; odcinki: 104)
 • 2005
  Serial fabularny
  Obsada aktorska
  odcinki:
  FAŁSZERZE (34)
 • 2004 - 2021
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (5 ról: barman w pubie, w którym awanturę wszczął Artur Kulczycki; Wiesław, mężczyzna, który spłoszył "Nożownika" i tym samym uratował Aleksandrę Król, na którą ten właśnie napadł; sąsiad Sylwii Koneckiej; uczestnik warsztatów dla osób pragnących założyć własny biznes prowadzonych przez Mateusza Stika; przechodzień, który wdał się w dyskusję z Bartoszem Miedzianowskim)
2021.07.05 00:30:19
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Glinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa RaszewskiegoStowarzyszenie Autorw Zdj Filmowych