Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Marta Artymiak

Marta Artymiak

 

 • 1978
  Data urodzenia

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

  Obsada aktorska
  schowaj

 • 2011 - 2013
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (urzędniczka; odcinki: 55)
 • 2006
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (sekretarka Zalewskiego)
  odcinki:
  2, 7, 10, 19, 32
 • 2006
  Serial fabularny
  Obsada aktorska
  odcinki:
  SNAJPER (50)
 • 2006
  Film dokumentalny - fabularyzowany
  Obsada aktorska
 • 2004 - 2023
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (4 role: pacjentka oddziału ginekologii Szpitala Kolejowego we Wrocławiu; ekspedientka w sklepie, w którym zakupy robił Michał Domański; pielęgniarka na Oddziale Neurochirurgii Szpitala Klinicznego nr 1 we Wrocławiu, gdzie hospitalizowany był m.in. Paweł Nowogrodzki; w odcinku 2649 nazwisko aktorki; Artymniak; Renata, pacjentka doktora Kacpra Nowaczyka (odcinki: 3346, 3351-3352))

Marta Artymiak w internecie
schowaj

2022.12.22 03:41:42
© 1998-2023 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Fotos-Art Robert PakaPiotr LitwicMuzeum KinematografiiMakuFly Marcin Makowski