Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Joanna Stasiewicz

Również jako: Joanna Ignaciuk, Joanna Ignaciuk-Stasiewicz, Joanna Stasiewicz-Ignaciuk

Joanna Stasiewicz

 
zwiń

 • 1981. 11. 13
  Debiut teatralny
  w roli Aliny w "Balladynie" Juliusza Słowackiego w reż. Tadeusza Aleksandrowicza na scenie Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki w Białystoku
 • 1983
  Nagroda
  Nagroda aktorska za rolę Gwardzisty i Konstancji w spektaklu "Trzej muszkieterowie" na XVI Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów Lalkowych w Opolu
 • 1983
  Wykształcenie - rok ukończenia studiów
  Wydział Lalkarski PWST w Warszawie - Filia w Białystoku
 • 1998
  Nagroda
  Nagroda Artystyczna Prezydenta Łodzi
 • 1998
  Nagroda
  Nagroda Artystyczna Wojewody Łódzkiego
 • 2020. 04. 28
  Data śmierci
  pochowana na cmentarzu ewangelicko-augsburskim przy ulicy Sopockiej w Łodzi

Aktorka-lalkarka. W latach 1984-85 występowała w Teatrze Lalki i Aktora Baj Pomorski w Toruniu. W latach 1984-2010 aktorka Teatru Lalek Arlekin w Łodzi.

Córka reżysera i operatora filmów animowanych Eugeniusza Ignaciuka.

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

2021.01.23 00:49:15
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego