Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Studio Munka ogłasza nabór do swoich programów

6 lipca 2018

Studio Munka działające przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich ogłasza nabory do programów "60 Minut", "30 Minut", "Młoda Animacja" i "Pierwszy Dokument". Projekty mogą zgłaszać reżyserzy, którzy nie ukończyli 40 lat.

W Studiu Munka mamy coraz szersze pole naszych zainteresowań - Studio jest otwarte dla studentów i absolwentów szkół artystycznych, nie tylko filmowych. Studenci uczelni plastycznych czy teatralnych także często używają kamery jako narzędzia wypowiedzi artystycznej. Najważniejszy jest dobry pomysł i wizja artystyczna. - mówi Dyrektor Artystyczny Studia Munka Jerzy Kapuściński. Na jakie scenariusze czeka Studio? Jako dyrektor artystyczny chcę, aby w Munku powstawały także filmy gatunkowe: współczesne komedie, filmy biograficzne czy kryminały. Kinem gatunkowym też można debiutować, co więcej - gatunkowość wcale nie wyklucza "autorskości" - dodaje Kapuściński.

Nabór do najnowszego programu Studia Munka-SFP, czyli "60 Minut" trwa do 31 października. Program zakłada realizację dwóch godzinnych filmów rocznie o tematyce współczesnej. Budżet jednego filmu to około miliona złotych brutto. Partnerem programu jest telewizja Canal+. Również do końca października można zgłaszać projekty scenariuszy do programów "Pierwszy Dokument" i "Młoda Animacja".

W ramach programu "Pierwszy Dokument" powstają filmy o metrażu 10-15 minut. W programie mogą brać udział studenci i absolwenci szkół filmowych lub artystycznych. Studio Munka przeznacza 60 tysięcy złotych brutto na produkcję jednego krótkometrażowego filmu dokumentalnego. Z kolei w ramach "Młodej Animacji" powstaje maksymalnie 5 krótkometrażowych filmów animowanych rocznie. Studio Munka przeznacza 50 tysięcy złotych brutto na produkcję jednego krótkometrażowego filmu animowanego, jednak Rada Artystyczna może podjąć decyzję o zwiększeniu budżetu dla konkretnego projektu. W programie mogą brać udział studenci i absolwenci szkół filmowych lub artystycznych.

Nabór do najstarszego programu Studia Munka, czyli "30 Minut" trwa do 20 grudnia 2018 roku. W ramach programu powstają filmy o metrażu 15-30 minut. Do programu mogą zgłaszać się studenci i absolwenci szkół filmowych lub artystycznych, którzy są przed pełnometrażowym debiutem fabularnym. Zgłaszane projekty powinny podejmować tematykę współczesną. Studio Munka przeznacza 130 tysięcy złotych brutto na produkcję jednego krótkometrażowego filmu fabularnego. Partnerem programu jest telewizja TVN.


Regulaminy programów oraz wszystkie niezbędne informacje znajdują się na stronie internetowej Studia.

© 1998-2019 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Glinka Agencye-teatr.plAnna GostkowskaInstytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego