Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

KOCHAM KLARĘ

POTYCZKI RODZINNE (11)

  • Odcinek serialu

Hanna i Jan kłócą się od jakiegoś czasu. Klara chcąc pogodzić małżonków, zaprasza ich na wspólny obiad. W efekcie Hanna i Jan godzą się, ale kłótnia wybucha między Klarą i Kubą. Niezależnie od siebie, i Hanna i Jan próbują pogodzić małżeństwo. Hanna ma dosyć ryzykowny pomysł, jak pogodzić Klarę z Kubą. Niestety, Janowi przychodzi do głowy pomysł jeszcze bardziej ryzykowny.

SEANS (12)

  • Odcinek serialu
  • 33 min

Klara przeżywa fascynację numerologią i spirytyzmem. Kierując się niewłaściwym horoskopem rujnuje Kubie spotkanie z ważnym producentem telewizyjnym. Na szczęście Producent też jest fanem numerologii. Klara, by odkupić swą winę organizuje seans spirytystyczny, podczas którego Producent ma skontaktować się z duchem kogoś mu bardzo bliskiego.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

NOWI SĄSIEDZI (13)

  • Odcinek serialu
  • 30 min

Do kamienicy Nowaków wprowadzają się nowi lokatorzy, małżeństwo aktorów. Klara podsłuchuje ich, gdy próbują scenę z filmu. Fragment dialogu z filmu kryminalnego bierze za rzeczywistą rozmowę i jest przekonana, że nowi sąsiedzi to para gangsterów.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2017.02.11 06:27:38
© 1998-2019 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Muzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof Wiktor