Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

TAK CZY NIE?

11

 • Odcinek serialu
 • 47 min

Jerzy nie chce odwołać swoich zeznań w sprawie wypadku Sławomira Melanowskiego. Natomiast Basia oskarża Adama, że to on chciał zabić swojego ojca. Śledczy zabiera klucze, które aspiranci znaleźli na miejscu wypadku. Chce sprawdzić czy nie pasują do zamków w drzwiach domów - zamieszanych w wypadek osób... W trakcie wizyty w firmie Anna prosi Sławomira, żeby wpłacił kaucję za Jerzego. Agnieszka wyprowadza się z synkiem do mieszkania Tomka. Basia odwiedza ojca w areszcie, próbuje go przekonać, żeby zmienił zeznania, a w tym czasie Anna idzie na policję...

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

 • Obsada aktorska
  Sławomir Melanowski, prezes firmy "TCN"; w odcinkach 4, 6 nie występuje w czołówce
  Jerzy Barniłowski, były wspólnik Melanowskiego
  Roman Jakubowski, ojciec Anny Melanowskiej
  pani Rysia, gosposia Melanowskich
  Witek Brzeski, naczelnik wydziału śledczego prowadzącego sprawę Melanowskiego, przyjaciel Jerzego Barniłowskiego; w odcinku 7 w rzeczywistości nie wystąpił
  młodszy aspirant Izabela Laskoska; w odcinkach 1, 5 nie występuje w czołówce
  urzędniczka w banku; w rzeczywistości wystąpiła w odcinkach 5, 11

12

 • Odcinek serialu
 • 44 min

Śledczy jedzie ze znalezionymi na miejscu wypadku kluczami - do domu Anny. Otwiera kluczami furtkę. W domu spotyka się z Romanem i Adamem. Przekazuje im, że Anna jest w szpitalu. Roman i Adam jadą tam i w trakcie rozmowy dowiadują się, że to Anna odkręciła śruby w kole samochodu Sławomira... Sławomir i Jerzy odwiedzają ją w szpitalu, dochodzi między nimi do ostrej wymiany zdań. Anna w szpitalu wyznaje Śledczemu jak doszło do wypadku. Jerzy prosi Śledczego, żeby pomógł w sprawie Anny..., ale na Annie ciąży poważny zarzut. Sławomir postanawia wynająć najlepszego obrońcę dla Anny. Próbuje też w domu przedyskutować sprawę wspólnej przyszłości z Karoliną. W trakcie rozmowy, zza okna, z ogrodu pada strzał...

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2019.10.24 00:52:38
© 1998-2019 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Muzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof Wiktor