Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

USTA USTA

31

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2011

Po porodzie Julia pozostaje w domu z Leonem a jej nadopiekuńczość staje się coraz bardziej rażąca. Niedomówienia osiągają punkt kulminacyjny podczas chrzcin - Adam ku zaskoczeniu wszystkich oznajmia, że nie czuje się związany z małym i wychodzi... Nieszczęścia chodzą parami: Adam zostaje w ramach cięć kadrowych wyrzucony z pracy. Sytuacja życiowa Dawidzkich zaczyna wyglądać dramatycznie. Po powrocie mamy Piotrka do domu opieki, Lena i jej nowy mąż próbują ułożyć sobie wspólne życie. Niestety, ich małżeństwo wzbudza podejrzenia urzędników imigracyjnych. Lena panikuje, ale Piotrek podchodzi do rozmowy na luzie, przynajmniej do momentu, gdy kolejne pytania uświadamiają mu, jak mało zna Lenę. Z powodu rozwijającego się romansu Agnieszki i Marka, Krzysztof przyjmuje bardziej agresywną taktykę rozwodową. Agnieszka nie zamierza jednak pozostać w tyle. Oksana próbuje tymczasem poderwać trenera pływania, Darka. Ujmuje go swoją bezpośredniością i zaprasza na drinka.

Zwiastun
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

32

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2011

Julia wraca do pracy, a Adam zajmuje się Leonem. Rośnie w nim frustracja: jest bezrobotny, a kariera Julii szybko nabiera tempa. Czarę goryczy przelewa wyjazd służbowy Julii w towarzystwie przystojnego klienta do Mediolanu. Po rozmowie w urzędzie ds. cudzoziemców Piotrek ma coraz większe wątpliwości co do powodów, dla których Lena wyszła za niego za mąż. Ogarnięty skrajną paranoją Piotrek grzebie w komputerze Leny i napotyka na kolejne niepokojące ślady. Krzysztof unieważnia karty kredytowe Agnieszki i zaczyna jej wydzielać pieniądze na życie. Agnieszka próbuje się skupić na rozwijającym się związku z Markiem, ale również zadaje swojemu mężowi bolesne ciosy. Tymczasem między Krzysztofem a jego prawniczką Alex zaczyna rodzić się uczucie. Może to bardzo skomplikować decydującą rozgrywkę rozwodową Krzysztofa i Agnieszki.

Zwiastun
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

33

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2011

U Adama i Julii szykują się zmiany. Zmarł właściciel mieszkania, które wynajmują, zostawił po sobie spore długi i teraz ich mieszkanie będzie wystawione na sprzedaż. Adam i Julia muszą się wyprowadzić. Stają przed dylematem: kupić własne, czy dalej wynajmować? Tymczasem niespodziewanie odwiedza ich Marian - tajemniczy ojciec Adama. Między mężczyznami dochodzi do konfliktu. Krzysztof bezskutecznie usiłuje dodzwonić się do Alex, w końcu wpada do jej biura i błaga o wybaczenie. Alex pozostaje nieugięta# Piotrek i Lena próbują wyjść z kryzysu, po przyznaniu się Leny do prawdziwych powodów poślubienia Piotrka. Okazuje się, że co prawda, że wiele ich łączy, ale kryzys okazuje się głębszy, niż oboje przypuszczali. Oksana coraz bardziej matkuje Darkowi. Tymczasem ten wraz z Leną oraz znajomymi z fitness klubu wyjeżdżają służbowo. Po dniu pracy zaczyna się ostra impreza. Być może zbyt ostra...

Zwiastun
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

34

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2011

Adam, Julia i Marian oglądają mieszkanie, które chce kupić Adam. Julia nie jest zachwycona tym pomysłem, mieszkanie jej się nie podoba. Marian przekonuje Adama, żeby pożyczył od niego pieniądze i wziął udział w aukcji ich starego mieszkania. Nowe dramatyczne okoliczności położą się jednak cieniem, na związku Adama i Julii. W domu Piotrka i Leny pojawia się nowy niespodziewany domownik: Iza z synem Adasiem. Piotrek bardzo cieszy się ze spotkania z synem, mniej z tego, że jego była żona jest w zaawansowanej ciąży. Alex zostaje wystawiona na ciężką próbę: zbliżenie Krzysztofa i Agnieszki w obliczu dramatu rodzinnego Adama i Julii. Jedynie Oksana wydaje się coraz bardziej otwarta na zaloty Darka. Nie ma jednak pojęcia, podobnie jak Piotrek, o przygodzie łóżkowej Darka i Leny.

Zwiastun
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

35

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2011

Adam nadal nie przyjmuje do wiadomości odejścia Julii i unika kontaktów z bliskimi. Sprzymierzeni przyjaciele próbują wspólnymi siłami nawiązać z nim kontakt, ale Adam ich odtrąca. Dopiero niespodziewane zdarzenie sprawi, że będzie musiał po raz pierwszy zmierzyć się ze śmiercią Julii. Agnieszka przez przypadek dowiaduje się, że mężczyzna, z którym Lena przeżyła jednonocną przygodę, to Darek, narzeczony Oksany. Czy zdoła zachować tę wiedzę dla siebie? Grupa przyjaciół podejmuje ostateczne decyzje o swoich losach, czy dać sobie jeszcze jedną szansę, czy jeszcze coś da się zrobić? Śmierć Julii i szok, który przeżyli sprawi, że już nigdy nie będą tacy sami...

Zwiastun
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2017.07.26 01:21:07
© 1998-2019 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Piotr LitwicMuzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof Wellman