Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

KOMISARZ ALEX

ARTYŚCI PODRYWU (171)

  • Odcinek serialu
  • Rok produkcji:
    2020

W nocnym klubie dochodzi do zabójstwa młodego mężczyzny, Marcela Suchego. Zwłoki odkrywają dwaj jego kursanci ze Szkoły Uwodzenia, którzy pod okiem Marcela mieli poznać tajniki sztuki podrywu. Analizując przebieg zbrodni, policja dochodzi do wniosku, że Marcel nie był przypadkową ofiarą, a sprawca musiał być emocjonalnie z nim związany. Idąc tym tropem policjanci zawężają krąg podejrzanych do najbliższych. Marcel, który miał ogromne powodzenie u kobiet, manipulował nimi i wykorzystywał je. Policja odkrywa, że mężczyzna rzucił matkę swojego nienarodzonego dziecka i związał się ze starszą od siebie właścicielką studia fonograficznego, tylko po to, by ta wydała jego debiutancką płytę i pomogła mu w karierze muzycznej. To rzuca podejrzenie na obie upokorzone przez Marcela kobiety. A może za jego śmiercią stoi kolega z zespołu muzycznego - Allan, który też miał powody, by znienawidzieć Marcela? Złe namiętności zawładnęły kilkorgiem osób, a jedną z nich doprowadziły do sięgnięcia po nóż. [TVP]

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2020.05.20 00:49:48
© 1998-2019 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
MakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agency