Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

JAK MI NIE WYSZŁO

  • Film fabularny - krótkometrażowy
  • Produkcja:
    Polska
  • Rok produkcji:
    2012
  • Barwny, 14 min

Opowieść o człowieku, który już nie może. Nieśmiesznym komiku, neurotycznym, sfrustrowanym geju, który ma wszystko oprócz pieniędzy, miłości, talentu, poczucia humoru i wyglądu. I żyje w świecie własnych urojeń.
Leżąc na kanapie u terapeuty, bohater - Przemek - opowiada o wybranych momentach ze swojego życia, które wywarły na nim silny wpływ. Pod off bohatera podłożone są sceny, które często przeczą jego słowom. Przemek miota się między podziwem dla własnego geniuszu i wyimaginowanego gwiazdorstwa a załamaniem z powodu tego, że nic mu w życiu nie wychodzi. O to ostatnie obwinia swoją babcię, z którą spał w jednym łóżku do czternastego roku życia. Za moment jednak wygłasza pean na jej cześć - w końcu nikt tak jak ona nie parzył herbaty w termosie i nie wiązał mu korków w trakcie licealnych meczów piłki nożnej....
Od euforii do depresji. Od samozachwytu i pogardy dla zwykłych ludzi do napadów lęku i frustracji. Aż do zaskakującego finału.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2017.02.11 01:26:45
© 1998-2019 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.pl