Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

LITTLE BOXES

 • Etiuda szkolna
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2014
 • Gatunek:
  Film animowany
 • Czarno-biały, format 16:9, klatkaż 25 fps, 3' 17''

Główny bohater siedzi na rusztowaniu. Zaczyna grać na ukulele i przenosi się do wspomnień ze swojego życia. Gdy był mały otaczają go dorośli którzy na górną część ciała mają założone pudła z narysowanymi uśmiechniętymi buziami. Po ukończeniu szkoły i studiów, jest na ceremonii rozdania dyplomów wraz z dokumentem zostaje założone na niego pudełko takie jakie mają dorośli. Z narysowaną przez profesora uśmiechniętą buzią bohater idzie z innymi absolwentami do ogromnej korporacji pełnej pracujących bezosobowych ludzi. Bohater podchodzi do swojego biurka i znika w tłumie. Kończy się retrospekcja i akcja wraca do bohatera siedzącego na rusztowaniu. Bohater podejmuje decyzję i zrzuca pudełko z rusztowania.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2018.04.21 00:45:47
© 1998-2019 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.plAnna Gostkowska