Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

39 I PÓŁ TYGODNIA

 • Serial fabularny
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2019
 • Premiera:
  2019. 09. 08
 • Barwny, 10 odcinków x ok. 44 min

  Okres zdjęciowy: 18 lutego - 8 czerwca 2019.
  Plenery: Warszawa.

  Emisja: 8 września - 10 listopada 2019.

Kontynuacja serialu "39 i pół".
Tym razem wieczny wesołek Darek Jankowski znajdzie się na największym życiowym zakręcie. Będzie walczył o życie i to dosłownie - zostało mu 39 i pół tygodnia. Tylko tyle na wszystkie plany, marzenia, rodzinę i miłość. Odporny na dorosłość wieczny chłopiec, postanowi maksymalnie wykorzystać czas, który mu pozostał. Kiedy życie było jedną wielką imprezą, trudno zaakceptować wyrok śmierci. Jak Darek, który nigdy nic nie brał na serio, zmierzy się z chorobą? Co będzie chciał naprawić, nadgonić, nabroić i czy czas, mu na to pozwoli? Czy w końcu się ustatkuje i czy najbliżsi pomogą mu "na ostatniej prostej"?

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Patrz także:
schowaj

 • 2008
  Serial fabularny / Łukasz Jaworski Mitja Okorn Łukasz Palkowski
 • 2009
  Film fabularny - telewizyjny / Maciej Szwabe

1

 • Odcinek serialu

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2019.08.09 00:22:19
© 1998-2019 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.pl