Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

UNERREICHBARE

 • Tytuł polski: NIEDOSTĘPNA
 • Film fabularny - telewizyjny
 • Produkcja:
  RFN
 • Rok produkcji:
  1982
 • Barwny, 86 min

Młody fotoreporter udając ofiarę napadu, wdziera się podstępnie do willi starzejącej się gwiazdy filmowej. Ostentacyjnie niedostępna gwiazda nie utrzymuje żadnych kontaktów z prasą. Młody człowiek próbuje z nią nawiązać kontakt uciekając się do najrozmaitszych kłamstw. Przyjmuje różne role. Udaje zainteresowanego sztuką naukowca, to znów jest nieśmiałym młodzieńcem zauroczonym dawną sławą kina. Zaciekawiona aktorka bawi się nim demaskując po kolei wszystkie kolejne kłamstwa. W końcu przeżywa z młodzieńcem krótką przygodę miłosną.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Patrz także:
schowaj

 • 1986
  Spektakl telewizyjny / Krzysztof Zanussi Edward Żebrowski / Barbara Sałacka
2017.02.11 06:11:15
© 1998-2019 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Glinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa RaszewskiegoStowarzyszenie Autorw Zdj Filmowych