Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

OPERACJA ŻYCIE

  • Serial dokumentalny
  • Produkcja:
    Polska
  • Rok produkcji:
    2011-2013
  • Barwny, odcinki x ok. 22 min

Dokumentalna seria, która ma uświadomić ludziom, jak ważny jest problem transplantacji ze wszystkimi jego odcieniami: społecznym, medycznym i etycznym Autorzy pokazują liczne trudności, które blokują przeszczep, pytają, co zmienić, zmodyfikować, polepszyć. Bohaterami cyklu Grzegorza Siedleckiego i Roberta Kędera (od ponad 10 lat po transplantacji wątroby) są pacjenci i ich rodziny oraz lekarze. Autorzy pokazują pracę głównego ośrodka koordynującego przeszczepy w Polsce, skalę zjawiska, a także emocje z tym związane, zwycięstwa i niepowodzenia, radość i łzy, nadzieje na życie.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2017.08.18 00:51:39
© 1998-2017 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi. Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Glinka Agencye-teatr.plAnna GostkowskaInstytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego