Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Adam Rajmund Kwieciński

Adam Rajmund Kwieciński

 

 • 1967. 02. 13
  Data urodzenia
  Rybnik

Lekarz, nauczyciel akademicki, producent filmowy. W latach 2009-2011prorektor ds. rozwoju Bielskiej Wyższej Szkoły im. Józefa Tyszkiewicza. Właściciel założonej w roku 1989 Grupy dr. A. R. Kwiecińskiego w skład której wchodzą: Film Studio Kwieciński, Wydawnictwo Kwieciński oraz Niepubliczna Policealna Krakowska Szkoła Wokalno-Aktorska Kwieciński

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

  Producent
  schowaj

 • 2014
  Film dokumentalny - fabularyzowany
  Producent, Producent wykonawczy
 • Producent wykonawczy
  schowaj

 • 2014
  Film dokumentalny - fabularyzowany
  Producent, Producent wykonawczy

Nagrody indywidualne
schowaj

 • 2015
  Prix Italia w kategorii: dokument artystyczny
 • 2015
  Nowy Jork (New York Festivals) Złoty Medal w kategorii: Film and Video - Film Productions; Documentaries
2019.03.13 06:14:26
© 1998-2019 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Fotos-Art Robert PakaPiotr LitwicMuzeum KinematografiiMakuFly Marcin Makowski