Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Bogdan Zieliński

Bogdan Zieliński

 
zwiń

 • 1956
  Data urodzenia
 • 1981
  Debiut teatralny
  w roli Lurwella w "Henryku VI na łowach" Wojciecha Bogusławskiego w reż. Aliny Obidniak na scenie Teatru im. C. K. Norwida w Jeleniej Górze
 • 1981
  Wykształcenie - rok ukończenia studiów
  Wydział Lalkarski PWST w Krakowie - Filia we Wrocławiu

Aktor. Związany z teatrami: im. C. K. Norwida w Jeleniej Górze (1981-82) jako adept, na Targówku w Warszawie (1982-89) i Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki w Opolu (1990-93). Od roku 1993 aktor im. Jana Kochanowskiego w Opolu.

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

  Obsada aktorska
  schowaj

 • 2007
  Serial fabularny
  Obsada aktorska
  odcinki:
  NA WSCHODZIE BEZ ZMIAN (84)
 • 2006
  Film fabularny
  Obsada aktorska
 • 2006
  Film fabularny
  Obsada aktorska (woźnica)
 • 2004 - 2018
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (5 ról: kierowca autobusu wrocławskiej komunikacji miejskiej linii nr 105; chłop, który swoim zaprzęgiem podwiózł nad jezioro Fabiana Jasińskiego i Patrycję Zielińską; taksówkarz pod Hotelem "Tumskim" we Wrocławiu, który miał zawieźć na bal starszego sierżanta Ryszarda Kozubka-Kókółkę i Wiktorię Dąbek, potem podwożący Amelię "Melkę" Długosz pod siedzibę Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu; klient pubu "Barbarian"; mieszkaniec Wadlewa)
 • 2004
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (kosmita)
  odcinki:
  ENERGETYK (166)
2018.05.11 03:54:56
© 1998-2017 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi. Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
e-teatr.plAnna GostkowskaInstytut Teatralny im. Zbigniewa RaszewskiegoStowarzyszenie Autorw Zdj Filmowych