Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Aleksandra Terpińska

Aleksandra Terpińska

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim, studentka IV roku reżyserii na WRiTV UŚ w Katowicach.

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

    Scenariusz
    schowaj

  • 2017
    Film fabularny - krótkometrażowy
    Scenariusz, Reżyseria
  • 2015
    Etiuda szkolna
    Scenariusz, Reżyseria
  • 2015
    Film dokumentalny
    Scenariusz, Reżyseria, Koproducent
  • 2013
    Film fabularny - krótkometrażowy
    Scenariusz, Reżyseria
  • 2011
    Etiuda szkolna
    Casting (reżyseria obsady), Scenariusz, Reżyseria
  • 2010
    Etiuda szkolna
    Scenariusz, Scenografia, Reżyseria
  • Reżyseria
    schowaj

  • 2017
    Film fabularny - krótkometrażowy
    Scenariusz, Reżyseria
  • 2015
    Etiuda szkolna
    Scenariusz, Reżyseria
  • 2015
    Film dokumentalny
    Scenariusz, Reżyseria, Koproducent
  • 2013
    Film fabularny - krótkometrażowy
    Scenariusz, Reżyseria
  • 2011
    Etiuda szkolna
    Casting (reżyseria obsady), Scenariusz, Reżyseria
  • 2010
    Etiuda szkolna
    Scenariusz, Scenografia, Reżyseria
  • Asystent reżysera
    schowaj

  • 2017
    Film fabularny - krótkometrażowy
    Asystent reżysera
  • 2016
    Film fabularny
    Ekipa II (reżyseria), Asystent reżysera
  • 2014
    Film fabularny
    Asystent reżysera (II; plan), Obsada aktorska
  • 2013
    Serial fabularny
    Asystent reżysera (odcinki: 1)
    odcinki:
    SERIA 3
  • 2012
    Film fabularny
    Asystent reżysera
  • Reżyseria (II ekipa)
    schowaj

  • 2017
    Film fabularny - krótkometrażowy
    Reżyseria (II ekipa)
  • Ekipa II
    schowaj

  • 2016
    Film fabularny
    Ekipa II (reżyseria), Asystent reżysera
  • Koproducent
    schowaj

  • 2015
    Film dokumentalny
    Scenariusz, Reżyseria, Koproducent
  • Obsada aktorska
    schowaj

  • 2014
    Film fabularny
    Asystent reżysera (II; plan), Obsada aktorska
  • Asystent castingu
    schowaj

  • 2013
    Film fabularny
    Asystent castingu
  • Casting (reżyseria obsady)
    schowaj

  • 2011
    Etiuda szkolna
    Casting (reżyseria obsady), Scenariusz, Reżyseria
  • Pomoc na planie
    schowaj

  • 2011
    Etiuda szkolna
    Pomoc na planie
  • Współpraca reżyserska
    schowaj

  • 2010
    Film fabularny
    Współpraca reżyserska, Współpraca scenograficzna
  • 2010
    Etiuda szkolna
    Współpraca reżyserska
  • 2009
    Etiuda szkolna
    Współpraca reżyserska
  • Współpraca scenograficzna
    schowaj

  • 2010
    Film fabularny
    Współpraca reżyserska, Współpraca scenograficzna
  • Scenografia
    schowaj

  • 2010
    Etiuda szkolna
    Scenariusz, Scenografia, Reżyseria

Nagrody indywidualne
schowaj

  • 2017
    Opole Lubelskie (Festiwal Kina Offowego "Filmoffo") Złoty Jeż Publiczności
  • 2017
    Koszalin (Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film") Nagroda za krótkometrażowy film fabularny za "dojrzałość, wizję i odwagę; za reżyserię i mądre wykorzystanie wszystkich środków narracji filmowej"
  • 2017
    Cannes (Semain de la Critique) Nagroda Canal+
  • 2017
    Cannes (Semain de la Critique) Złota Szyna, Nagroda Stowarzyszenia Kolejarzy Kinomanów "Ceux du rail"
  • 2016
    Września (Ogólnopolski Festiwal Sztuki Filmowej "Prowincjonalia") "Jańcio Wodnik" za najlepszy krótkometrażowy film fabularny
  • 2016
    Winchester (Winchester Short Film Festival) Wyróżnienie Specjalne w kategorii: Krótkometrażowy film zagraniczny
  • 2016
    Sofia (Festiwal Filmów Studenckich "Early Bird") Grand Prix
  • 2016
    Saloniki (Thess International Short Film Festival) Cinematic Achievement Award
  • 2016
    Rzym (Rome Independent Film Festival) Wyróżnienie Specjalne w kategorii studenckiego filmu krótkometrażowego
  • 2016
    Rijeka (Międzynarodowy Festiwal Filmów Studenckich) Nagroda dla najlepszego filmu fabularnego
  • 2016
    Poczdam (Międzynarodowy Festiwal Filmów Studenckich "Sehsüchte") Nagroda dla najlepszego filmu krótkometrażowego filmu fabularnego
  • 2016
    Nowy Jork (shnit International Shortfilm Festival) Nagroda Główna "The Flaming Faun" w kategorii filmów do 40 minut
  • 2016
    Koszyce (Art Film Fest) Wyróżnienie Specjalne
  • 2016
    Katowice (w latach 2004-2005 Cieszyn) (Węgiel Student Film Festiwal) Nagroda za najlepszą reżyserię
  • 2016
    Katowice (w latach 2004-2005 Cieszyn) (Węgiel Student Film Festiwal) Nagroda za najlepszy film polskojęzyczny
  • 2016
    Jelenia Góra (Międzynarodowy Festiwal Filmowy "Zoom-Zbliżenia") Grand Prix
  • 2016
    Gniezno (Ogólnopolski Festiwal Filmów Amatorskich i Niezależnych "Offeliada") Nagroda Główna "Offelia" w kategorii: Fabuła
  • 2016
    Eberswalde (Internationale Filmfest) Nnagroda "e" dla najlepszego filmu krótkometrażowego
  • 2016
    Drezno (Dresden Filmfest) Nagroda Jury Młodzieżowego
  • 2015
    Wrocław (Międzynarodowy Festiwal Filmowy "Nowe Horyzonty"; do roku 2010 "Era Nowe Horyzonty") Nagroda Specjalna w konkursie "Powiększenie"
  • 2015
    Koszalin (Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film") Wyróżnienie za "temat oraz podjęcie ryzyka w sferze nieoczywistego języka filmowego. Za odkrycie Ameryki w krajobrazie polskiej prowincji"
  • 2015
    Kazimierz Dolny (Festiwal Filmu i Sztuki "Dwa Brzegi") III nagroda w Niezależnym Konkursie Filmów Krótkometrażowych
  • 2015
    Bydgoszcz (od roku 2010; w latach 1993-99 Toruń; w latach 2000-09 Łódź) (Międzynarodowy Festiwal Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych "Plus Camerimage") Nagroda Specjalna nagroda pod patronatem Stowarzyszenia Filmowców Polskich w Konkursie Etiud Studenckich
  • 2015
    Białystok (Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych "żubrOFFka") I Nagroda w Konkursie Polskim "Studenci" za "brawurowo zrealizowaną i poruszającą opowieść o dwóch dziewczynach, poszukujących spełnienia amerykańskiego snu w realiach polskiej prowincji"
  • 2014
    Kołobrzeg (Kołobrzeg Suspense Film Festival) Wyróżnienie w Konkursie "First Shot"
  • 2014
    Fabriano (Fabriano Film Festival) Nagroda dla najlepszego międzynarodowego filmu krótkometrażowego
  • 2014
    Cambridge (Festiwal Filmów Studenckich "Watersprite") Nagroda za najlepszą reżyserię
  • 2013
    Zabrze (Niezależny Festiwal Filmowy QL) wyróżnienie w kategorii: film fabularny
  • 2013
    Wrocław (Festiwal Filmów Szkolnych "Eureka") II nagroda w kategorii: Film fabularny
  • 2013
    Woroniec (Międzynarodowy Festiwal Filmowy "Autumn in Voronet") Nagroda dla najlepszego filmu studenckiego
  • 2013
    Świdnica (Festiwal Reżyserii Filmowej) Wyróżnienie w Konkursie Etiud i Filmów Amatorskich
  • 2013
    Naoussa (Międzynarodowy Festiwal Filmowy) Nagroda w kategorii: najlepszy film studencki z Europy Południowo-Wschodniej
  • 2013
    Konin (Ogólnopolski Konkurs Filmów Niezależnych (do roku 2009 Amatorskich) OKFA) Grand Prix w kategorii: Film studencki
  • 2013
    Kijów (Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych) Nagroda Specjalna za "rozsądne i wrażliwe podejście do dramatycznego tematu"
  • 2013
    Huy (Les Enfants Terribles Festival) nagroda dla najlepszego filmu przyznana przez jury młodych
  • 2013
    Drama (Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych) Grand Prix
  • 2013
    Białystok (Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych "żubrOFFka") Wyróżnienie w Konkursie Polskim "Studenci"
  • 2013
    Aix-en-Provence (Festiwal Tous Courts) Nagroda Specjalna Jury
  • 2012
    Los Angeles (Festiwal Filmów Polskich) Nagroda dla najlepszego filmu niezależnego
  • 2012
    Kraków (Międzynarodowy Festiwal Filmowy "Etiuda & Anima") Dyplom Honorowy w konkursie "Etiuda" za "stworzenie opowieści o godności, niewinności i człowieczeństwie oraz za dojrzały warsztat aktorski Jaśminy Polak"
  • 2012
    Cottbus (Festiwal Młodego Kina Wschodnioeuropejskiego) Nagroda dla najlepszego filmu krótkometrażowego

Inne nagrody dla ważniejszych filmów
pokaż

2017.09.03 03:14:39
© 1998-2017 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi. Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Glinka Agencye-teatr.plAnna GostkowskaInstytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego