Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Maryna Korolova

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

  Animacja
  schowaj

 • 1997 - 1999
  Serial animowany
  Animacja
 • 1997
  Serial animowany
  Animacja
  odcinki:
  ZĘBOBAJKA (14), Z BAKTERIAMI NIE MA ŻARTÓW (15), MONIKA W NIEBEZPIECZEŃSTWIE (17), KINODRAKA (18), SPOKOJNIE JAK W MUZEUM (19), NIEGRZECZNA PRZYGODA (21), LODOWE KRÓLESTWO (22), GRZECZNI ZDOBYWCY KOSMOSU (23), SMACZNEGO, KUDŁATY KOLEGO! (24), KONKURS OGRODNICZY (25), KULFONIASTY PORZĄDECZEK (26)
 • 1996
  Serial animowany
  Animacja
  odcinki:
  ALE W ZOO JEST WESOŁO (3), ZDOBYWCY KOSMOSU (4), RAKIETOWER (7), WCIĄGAJĄCE ZAJĘCIE (8), SPORT TO ZDROWIE (9), PTASIA PRZYGODA (10), RATUNEK DLA BAŁWANKÓW (11), NAJGŁUPSZY KAWAŁ (12), PIMPUŚ, NA POMOC! (13)
2018.04.24 10:59:49
© 1998-2019 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
e-teatr.plAnna GostkowskaInstytut Teatralny im. Zbigniewa RaszewskiegoStowarzyszenie Autorw Zdj Filmowych