Filmy konkursowe festiwalu "Młodzi i Film" w Koszalinie
30 maja 2023Poznaliśmy tytuły filmów, które wezmą udział w Konkursie Pełnometrażowych Debiutów Fabularnych 42. Koszalińskiego Festiwalu Debiutów
Filmowych "Młodzi i Film".
Konkurs Pełnometrażowych Filmów Fabularnych:
- Chleb i sól w reżyserii Damiana Kocura
- Granice miłości w reżyserii Tomasza Wińskiego
- Hela w reżyserii Anny Kasperskiej
- Johnny w reżyserii Daniela Jaroszka
- Koński ogon w reżyserii Justyny Łuczaj
- Masz ci los! w reżyserii Mateusza Głowackiego
- Matecznik w reżyserii Grzegorza Mołdy
- Na twoim miejscu w reżyserii Antonio Galdameza Munoza
- Niebezpieczni dżentelmeni w reżyserii Macieja Kawalskiego
- Norwegian Dream w reżyserii Leiva Igora Devolda
- Obudź się w reżyserii Filipa Dzierżawskiego
- Roving Woman w reżyserii Michała Chmielewskiego
- Różne drogi do świętości w reżyserii Anieli Astrid Gabryel
- Słoń w reżyserii Kamila Krawczyckiego
- Tata w reżyserii Anny Maliszewskiej
Konkurs Pełnometrażowych Debiutów Dokumentalnych:
- Apolonia Apolonia w reżyserii Lei Glob
- Chłopaki w reżyserii Łukasza Machowskiego i Katarzyny Machałek
- Globus w reżyserii Clary Kleininger-Wanik
- Głos w reżyserii Dominiki Montean-Pańków
- Leon w reżyserii Wojciecha Gostomczyka
- Lot w reżyserii Anny Zakrzewskiej i Łukasza Rondudy
- Moja Ozerna w reżyserii Kariny Będkowskiej
- Pianoforte w reżyserii Jakuba Piątka
- To tylko/aż ciało... albo krótki film o wolności w reżyserii Michała Hytrosia
Konkurs Krótkometrażowych Debiutów Filmowych
Animacje:
- Bajka o początku w reżyserii Karoliny Gołębiowskiej
- Ciepło zimno w reżyserii Jakuba Siedleckiego
- The Grand Mother w reżyserii Julii Tigresy Hazuki
- Jestem błękitem w reżyserii Weroniki Szymy
- Jutro nas tam nie ma w reżyserii Olgi Kłyszewicz
- Kołyska w reżyserii Piotra Kaźmierczaka
- Krab w reżyserii Piotra Chmielewskiego
- Meduzy w reżyserii Oli Szmidy
- Most w reżyserii Izumi Yoshidy
- Najważniejsze że się starasz w reżyserii Karoliny Borgiasz
- Ość czasu w reżyserii Zuzanny Szor
- Perfect Me w reżyserii Soni Mossoczy
- Pomiędzy w reżyserii Julii Benedyktowicz
- Porządki miłości w reżyserii Agnieszki Popińskiej
- Raszka w reżyserii Olhi Cherpak
- Safari Club w reżyserii Zuzanny Szyszak
- Siostra w reżyserii Kasi K. Pieróg
- Śmierć i śledź w reżyserii Klaudii Prabuckiej
- To nie będzie film festiwalowy w reżyserii Julii Orlik
- Trup w reżyserii Macieja Rosy
- W lesie są ludzie w reżyserii Szymona Ruczyńskiego
- Wiem że ty też się boisz w reżyserii Poli Włodarczyk
- Własna prawda w reżyserii Agnieszki Kruczek
- Zapomniana książka w reżyserii Agaty Gorządek
Dokumenty:
- Garstka ziemi w reżyserii Izabeli Zubryckiej
- Jeszcze mnie nie znasz w reżyserii Joanny Krzyżewskiej
- Kiosk w reżyserii Daniela Stopy
- Ojciec. Syn w reżyserii Jakuba Gomółki
- Petit Garcon w reżyserii Sophie Horry
- Pole w reżyserii Tomasza Grzymały
- Postcards from the Verge w reżyserii Natalii Koniarz
- Ptitsa w reżyserii Aliny Maksimenko
- Sen wujka Vakho w reżyserii Joanny Rój
- Skorupka w reżyserii Konrada Kosycarza
- Słoń w reżyserii Mateusza Żeglińskiego
- Starość jest gorsza od faszyzmu w reżyserii Marco Wojciechowskiego
- Starsza pani szuka w reżyserii Marii Wider
- Świt w reżyserii Anny Skoczeń
- Trzy opowiadania o Basi w reżyserii Mateusza Pietraka
- Wszystko w porządku, ziemniaki w żołądku w reżyserii Piotra Jasińskiego
- Zniknięcie Janusza Klarnera w reżyserii Franciszka Berbeki
Fabuły:
- Alicja w reżyserii Martyny Ludwig
- Być kimś w reżyserii Michała Toczka
- Ciepło w reżyserii Klaudii Fortuniak
- Dziecko w reżyserii Zuzanny Grajcewicz
- Elementy w reżyserii Jakuba Solarza
- Half-Dream w reżyserii Jana Grabowskiego
- Hawaje w reżyserii Sebastiana Fabijańskiego
- Krzesło przyszłości w reżyserii Kamila Krukowskiego
- Mania! w reżyserii Leny Jaworskiej
- Metal-Girl w reżyserii Pawła Golonko
- Misie polarne w reżyserii Bartosza Stankiewicza
- Moje stare w reżyserii Nataszy Przymies
- Moje żyjątko w reżyserii Andrzeja Danisa
- Na żywo w reżyserii Mary Tamkovich
- Para butów w reżyserii Jakuba Kozieła
- Piękna łąka kwietna w reżyserii Emi Buchwald
- Po niedzieli w reżyserii Sebastiana Drożaka
- Portret rodzinny w reżyserii Dominika Chacińskiego
- Przed zmierzchem w reżyserii Łukasza Nowaka
- Przepustka w reżyserii Karoliny Węglorz-Zimy
- Przypadek N.N. w reżyserii Yu-Sung Chang
- Rozpad w reżyserii Zuzanny Jocek
- Sprzedawca w reżyserii Patryka Kaflowskiego
- Stwór w reżyserii Damiana Kosowskiego
- Tam, gdzie płaczą ptaki w reżyserii Jakuba Wendy
- Uczta konesera w reżyserii Sławomira Shuty
- W drugą stronę w reżyserii Natalii Dutkiewicz
- W kręgu w reżyserii Jana Naszewskiego
- W pamięci w reżyserii Zofii Sawickiej
- Wróbel w reżyserii Marcina Janosa Krawczyka
Konkurs "Nakręceni na Teatrotekę"
- Balkon Ordona w reżyserii Rafała Szumskiego
- Porachunki w reżyserii Jana Hussakowskiego
- Siostry w reżyserii Pawła Wróbla
- Taniec z ofiarą w reżyserii Luizy Budejko
- Upał w reżyserii Karoliny Kirsz
- Za wolno w reżyserii Jakuba Roszkowskiego
Festiwal odbędzie się w dniach 12 - 17 czerwca 2023.