Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

TERAPIA

 • Film fabularny - krótkometrażowy
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2003
 • Barwny, Betacam SP. 12 min

On jest wykładowcą filozofii w jakiejś szkole z dorastającą młodzieżą. Po wykładzie dowiaduje się od sekretarki z którą niegdyś miał romans, że dzwoniła do niego kilkakrotnie Ona i właśnie teraz na niego czeka... On odwołuje zajęcia i prowadzi Ją do pokoju nauczycielskiego. Dam dowiaduje się o niepożądanej ciąży. Nie wzbudza to w nim entuzjazmu, gdyż jest żonaty - ale rozmowa, momentami gwałtowna, doprowadza do otwartego konfliktu gdy dowiaduje się dodatkowo że Ona nic nie zrobiła - wbrew obietnicom - aby zapobiec tej sytuacji. Wściekły rzuca się na nią, podczas gdy jedna ze uczennic usiłuje sforsować zamek pokoju... Ona krzyczy..... Pointa jest zupełną niespodzianką dla widza i tłumaczy tytuł filmu.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Nagrody
schowaj

 • 2003
  Jelenia Góra (Międzynarodowy Festiwal Filmowy "Zoom-Zbliżenia")-Wyróżnienie
2017.02.11 06:53:17
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.pl