Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

KOSMICI

 • Serial fabularny
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2004
 • Premiera:
  2004. 10. 16
 • Gatunek:
  Sitcom
 • Barwny,

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

1

 • Odcinek serialu

Sąsiadami Lucyny i Zbynka Majewskich zostają Ludzikiewiczowie. Nowi lokatorzy dziwnie cicho się zachowują, co wzbudza podejrzenia i niepewność pary mieszkającej obok. Niebawem ich córka, szesnastoletnia Beata, oznajmia, że brat Ludzikiewiczowej, Patryk, trafił do jej klasy. Oryginalny wygląd i tajemnicze zachowanie chłopaka sprawiły, że nie wzbudził jej sympatii. Zaintrygowana tym wszystkim Lucyna namawia męża na wizytę u sąsiadów. Spotkanie z Ludzikiewiczami ujawnia, że są oni kosmitami.

2

 • Odcinek serialu

Majewscy są pod wrażeniem zdobytych informacji na temat Ludzikiewiczów. Zastanawiają się, jak będzie wyglądało ich życie w sąsiedztwie kosmitów. W tym czasie u Ludzikiewiczów trwa podobna dyskusja. Rodzina rozważa, co zrobić z mieszkającą obok parą, która poznała ich tajemnicę. Patryk po powrocie ze szkoły opowiada im o swoich wrażeniach. Jest zawiedziony, że córka sąsiadów ma do niego wrogi stosunek. Postanawia zyskać jej sympatię, wykorzystując swoje kosmiczne zdolności.

3

 • Odcinek serialu

Lucyna w tajemnicy przed mężem powiadamia zadurzonego w niej od dłuższego czasu Dzielnicowego (Mirosław Kropielnicki) o swoich podejrzeniach dotyczących sąsiadów. Kobieta obawia się, że jej rodzinie może grozić z ich strony niebezpieczeństwo. Policjant wszczyna śledztwo w tej tajemniczej sprawie. Odwiedza Ludzikiewiczów w ich mieszkaniu i przesłuchuje ich. Tymczasem działania Patryka, mające na celu zdobycie sympatii Beaty, przynoszą nieoczekiwane rezultaty.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2017.02.11 07:05:07
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.pl