Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

SUBLOKATORZY

 • Serial fabularny
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2004
 • Premiera:
  2004. 11. 27

Pięć osób, które wcześniej zupełnie się nie znały, zamieszkuje pod jednym dachem. Każda z nich była przekonana, że wynajmuje olbrzymie mieszkanie na wyłączność. Wszystkie padły ofiarą nieuczciwego agenta handlu nieruchomościami. W mieszkaniu spotykają się: ksiądz, poseł na sejm, cwaniak z warszawskiej Pragi, strażniczka miejska i jej koleżanka szukająca w Warszawie kandydata na męża.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Varia
pokaż

Patrz także:
schowaj

 • 2005
  Serial fabularny / Grzegorz Warchoł

POWITANIE (1)

 • Odcinek serialu

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

WIZYTACJA (2)

 • Odcinek serialu

Do sublokatorów powoli dociera, że będą zmuszeni jakoś ułożyć sobie życie pod wspólnym dachem. Nie będzie to łatwe. Każdy z nich ma kompletnie różne potrzeby i przyzwyczajenia. Tymczasem w lokalu zjawia się komisja, sprawdzająca biura poselskie. Wiesiek - poseł na sejm - zgłosił w kancelarii, że prowadzi swoje biuro w wynajętym mieszkaniu. Nie jest w stanie wyjaśnić gościom faktu, że został oszukany, uważając, że zrujnuje to jego karierę polityczną. Postanawia urządzić małe przedstawienie. Wraz ze współlokatorami inscenizuje funkcjonowanie biura poselskiego, w którym on jako przykładny parlamentarzysta zajmuje się problemami narodu.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

UCZTA DUCHOWA (3)

 • Odcinek serialu

Wojtek dostaje tajemniczy telegram. Okazuje się, że jadą do niego znajomi z seminarium duchownego. Mężczyzna wpada w popłoch. Nie chce, by koledzy odkryli, że wynajmuje mieszkanie ze świeckimi osobami, w tym dwoma kobietami. Sądzi, że spowoduje to wykluczenie go z duchowieństwa. Sublokatorzy postanawiają mu pomóc. Staszek wpada na kontrowersyjny pomysł, że będą udawać duchownych. Jednak Wojtek, jako przykładny chrześcijanin, nawet nie chce słyszeć o podobnym kłamstwie. Tymczasem do domy wraca Hela, która rozstała się z kolejnym narzeczonym. Dziewczyna jest pod wpływem alkoholu.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2022.05.21 08:01:41
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Glinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa RaszewskiegoStowarzyszenie Autorw Zdj Filmowych