Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE!
W tytułach filmów w wyszukiwarce nie uwzględniamy występujących w nich znaków przestankowych.
Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

PO SEZONIE

 • Film fabularny
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2005
 • Premiera:
  2006. 03.31
 • Barwny, 85 min

  Okres zdjęciowy: styczeń 2005.
  Lokacje: Mazury, okolice Starych Juch.

Zima. Mazury. Mały pensjonat nad jeziorem zamknięty po sezonie. Pewnego dnia przyjeżdża tu tajemniczy starszy pan, Leon. Przywozi go kierowca, podejrzany typ, Hubert. Właścicielka pensjonatu, pani Rita, która zgodziła się przyjąć Leona, mimo, że pensjonat jest nie czynny, rozpoznaje w nim kogoś, kogo kiedyś znała, ale on o tym nie pamięta. Leon odkrywa, że w pensjonacie poza panią Ritą i jej służącą Dasią, przebywa jeszcze jakaś młoda kobieta, Emilia. Zaintrygowany jej obecnością, stara się dyskretnie ją obserwować i dopiero drugiego wieczoru, przy kolacji, zawiera z nią znajomość. Leon, dla każdej z tych trzech kobiet wydaje się być kim innym: dla Rity jest staroświeckim bawidamkiem z bujną przeszłością, dla Dasi wdzięcznym odbiorcą jej seksapilu, dla Emilii zagadkowym czytelnikiem biblii, zaciekawiającym śmiałymi poglądami. Równocześnie Hubert usiłuje nawiązać z nim kontakt telefoniczny, z powodu ważnej, nie cierpiącej zwłoki, sprawy...

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Nagrody
schowaj

2024.03.01 03:17:10
© 1998-2024 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.

Informacja o zasadach publikacji linków i danych adresowych w serwisie filmpolski.pl w ramach pakietu premium.

Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.