Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

SEX FM

 • Serial fabularny
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2007
 • Premiera:
  2007. 09. 02
 • Barwny,

Akcja serialu rozgrywa się w stacji radiowej w szybkim, błyskotliwym stylu. Fabuła programu opiera się głównie na relacjach damsko-męskich, do których dochodzi wśród członków ekipy stacji. Przedstawione są tu dwa kompletnie odmienne światy i odwieczny dylemat: "Czy kobiety i mężczyźni potrafią się dogadać?" Odpowiedź na pytanie brzmi: ABSOLUTNIE NIE! Rozgłośnia podzielona jest na dwie części. Częścią produkcyjną zajmują się wyłącznie mężczyźni, natomiast za pracę spikerską odpowiedzialne są tylko kobiety. Podział miedzy naturalnym środowiskiem jednej i drugiej strony jest bardzo wyraźnie zaznaczony a jedyną "ziemia neutralną" jest toaleta, gdzie dochodzi do spotkań, dyskusji oraz intryg miedzy płciami.
Becia (Magdalena Kacprzak) jest główną prowadzącą audycji "SEX FM". To młoda, spontaniczna kobieta, której brakuje pewności siebie. Betty jest typem marzycielki, szukającej swojego rycerza na białym koniu. Niebieskooka blondynka o słodkim spojrzeniu. Naiwna do granic wytrzymałości.
Michał (Rafał Cieszyński) - jest redaktorem naczelnym audycji. Przystojny, czarujący, elegancki. Wybrańcem Betty mógłby być właśnie on... gdyby tylko zdecydował się dorosnąć i zapomnieć o swojej byłej dziewczynie! Na pozór zupełnie normalny ale nieobliczalny z powodu ataków załamania po utracie ukochanej.
Dudek (Mariusz Kiljan) "Specjalny" - jak to zawsze sam podkreśla - asystent dyrektora Małeckiego. Wszyscy oprócz Małeckiego wiedzą, że jest gejem. Jest typem homoseksualisty nie zniewieściałego i pełnego godności. Przesadnie służalczy i oddany Małeckiemu, w którym jest zakochany do szaleństwa, mimo, że tamten nigdy się tego nie domyślił i nie znając prawdziwej przyczyny oddania Dudusia, bezczelnie go wykorzystuje i rozstawia po kątach. Udaje wielką "psiapsułkę" kobiet w stacji. W rzeczywistości jego prawdziwym celem jest wywołanie zamieszania swoimi fałszywymi radami, intrygami i drobnymi złośliwościami. Targany zazdrością o Małeckiego, szczerze nienawidzi Ewy. Nie mówi o niej inaczej niż "ta farbowana dziwka". Z Wdową łączy go ten sam obiekt pożądania, zdarza się, że się sobie zwierzają.
Tośka (Adrianna Jaroszewicz) - jest seksuologiem programu. Jej zadaniem jest udzielanie porad sercowych słuchaczom, dzwoniącym podczas audycji, którą współprowadzi z Betty. Poza anteną staje się zimna i wyrachowana, mówi zawsze to co myśli, bez cenzury! Jest tak bezczelnie bezwstydna, że staje się aż... słodka! Twierdzi, że mężczyźni mają mózg drugiej kategorii. Drapieżna, prawdziwa suka, aczkolwiek nie bez wdzięku.
Zbylak (Bolec) - jest kierownikiem, odpowiedzialnym za audycję. Byłby zabawnym i szarmanckim młodzieńcem... gdyby nie jego bałaganiarstwo, chlanie piwa, bekanie itp! Myśli przeważnie o jednym... Po prostu facet.
Ewa (Katarzyna Skoniecka) - jest głównym wydawcą audycji, a przy tym wyjątkowo piękną kobietą. Chorobliwie ambitna, zrobi wszystko dla pieniędzy i kariery. Efektowna, profesjonalna, karierowiczka.
Dyrektor Małecki (Andrzej Niemirski) - Zdecydowanie nie jest sexy, chociaż jemu wydaje się, że jest dokładnie odwrotnie. Idealny przykład typowego mężczyzny. Typ szefa, którego wszyscy nie znoszą. Zakompleksiony, służalczy wobec Wdowy, bez charakteru. Suchy, brzydki, włos rzadki, ulizany.
Wdowa (Teresa Kwiatkowska) - właścicielka stacji. Milionerka. Egocentryczna. Nimfomanka. Jest to 60-letnia kobieta nastawiona wyłącznie na przeżywanie erotycznych uniesień, bez żadnych skrupułów. Przystojna, wulgarna, ubrana z przepychem ale bez śladu gustu.


Odcinek 1: Gwiazdor, Interkom, Owieczka.
Odcinek 2: Słuchacz, Nastolatka, Tęsknota.
Odcinek 3: Depilacja, Nocna zmiana, Awaria.
Odcinek 4: Wenecja, ZNP, Klipsy.
Odcinek 5: Starość, Na bruku, Okupacja.
Odcinek 6: Miłość, Czułe słówka, Proteza.
Odcinek 7: Wyżywienie, Problem, Zazdrość.
Odcinek 8: Szczur, Szejk, Czarny wrzód.
Odcinek 9: Patryk, Pociąg, Futrzak.
Odcinek 10: I will survive, Niespodzianka, Randka.
Odcinek 11: Ranking, Sabotaż, Spadek.
Odcinek 12: Urodziny, Terapia, Wywiad.
Odcinek 13: Zakład, Zboczeniec, Abstynent.
Odcinek 14: Wycinanki, Trójkąt, Rozstanie.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2022.05.21 08:19:52
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
MakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agency