Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE!
W tytułach filmów w wyszukiwarce nie uwzględniamy występujących w nich znaków przestankowych.
Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

KOCHAJ I TAŃCZ

 • Film fabularny
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2008
 • Premiera:
  2009. 03. 06
 • Gatunek:
  Film muzyczny
 • Barwny, 118 min

  Okres zdjęciowy: 7 maja - 4 lipca 2008.
  Lokacje: Warszawa (kościół Świętego Krzyża przy ul. Krakowskie Przedmieście, hotel "Westin" przy Alei Jana Pawła II, Centralny Park Kultury na Powiślu, budynek przy ul. Nieporęckiej 12, fabryka "Wedla" przy ul. Zamoyskiego, ulice: Marszałkowska i Krakowskie Przedmieście, Ściana Wschodnia, mosty: Poniatowskiego i Gdański, wieżowiec InterContinental przy ul. Emilii Plater, stacja PKP Warszawa Powiśle, Pałac Kultury i Nauki], kasyno garnizonowe Twierdzy Modlin).

"Kochaj i tańcz" to opowieść o tym, ze trzeba iść za głosem serca, żeby odnaleźć szczęście. Ze taniec potrafi być najpiękniejszym wyrazem miłości Główną bohaterka opowieści to Hania, poukładana życiowo, początkująca dziennikarka, która odkryje, ze z nielubianym tańcem łączy ja znacznie więcej, niż mogłoby się wydawać. Na swojej drodze spotyka fanatyka street dance, Wojtka, marzącego o karierze na Broadwayu. To właśnie dzięki niemu Hania zaczyna odkrywać, ze dążąc do stabilizacji może przeoczyć cos bardzo ważnego. W porywającym tańcu wychodzą na jaw wszystkie tajemnice, długo skrywane tęsknoty, może nawet narodzić się miłość".

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Varia
pokaż

Nagrody
schowaj

 • 2009
  Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych)-Bursztynowe Lwy
2024.03.01 03:40:43
© 1998-2024 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.

Informacja o zasadach publikacji linków i danych adresowych w serwisie filmpolski.pl w ramach pakietu premium.

Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.