Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

JAN Z DRZEWA

 • Film fabularny
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2008
 • Gatunek:
  Komedia
 • Barwny, 89 min
  Okres zdjęciowy: 16 września - 12 października 2007. Lokacje: okolice Pabianic, Kraków.

Jan Zawada jest dobrze wykształconym i szanowanym lekarzem, który żyje w dostatku. Posiada uroczy dom w pobliżu lasu, samochód, dobrą pensję. Ze względu na ciągły brak czasu nie umie się jednak niczym cieszyć. Jego żona Monika jest pewną siebie, wiecznie zapracowaną businesswoman, która robi karierę w dużej zagranicznej firmie. Jan zaczyna zdawać sobie sprawę, iż życie, które prowadzi przestało go zupełnie satysfakcjonować. Pewnego dnia po powrocie do domu Monika zastaje na stole kasetę video z nagraniem męża. Po odtworzeniu jej okazuje się, że Jan porzucił ich wspólny dom i uciekł do lasu, gdzie zamieszkał na drzewie. Jego decyzja wkrótce wywołuje lawinę dziwnych i niespodziewanych wydarzeń.

ZWIASTUN
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Varia
pokaż

Nagrody
schowaj

 • 2008
  Lubomierz (Ogólnopolski Festiwal Filmów Komediowych)-Brązowy Granat
2022.05.21 08:28:35
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Muzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof Wiktor