Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

KOMISARZ ROZEN

 • Serial fabularny
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2011
 • Premiera:
  2011. 08. 16
 • Gatunek:
  Film sensacyjny
 • Barwny, 42 min
  Pilot planowanego serialu telewizyjnego.

Z więzienia uciekł niejaki Kancer - brutalny gangster, określany mianem ostatniego ojca polskiej mafii. Rozen ma go doprowadzić z powrotem za kratki. Komisarzowi udaje się dostać w szeregi mafii. Zjawia się w nielegalnym domu gry i nawiązuje znajomość z młodym gangsterem, prawą ręką Kancera, Grzegorzem Wandorfem. Wandorf jest przekonany, że ma do czynienia z mordercą poszukiwanym przez policję, zleca więc Marcinowi niebezpieczne zadanie - wywiezienie Kancera za granicę. Sytuacja jest groźna, a wkrótce jeszcze bardziej komplikuje się i komisarz Rozen naraża coraz bardziej swoje życie, by zatrzymać uciekiniera, zanim uda mu się wydostać z kraju... Tymczasem w komisariacie jego wrogowie też nie próżnują. Staroń, za pośrednictwem młodego i ambitnego policjanta Jawora, próbuje odsunąć Rozena od sprawy. Rozwój wypadków wydaje się do przewidzenia, a jednak nic bardziej mylnego...

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2022.05.21 08:44:07
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego