Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

ŚCINKI

 • Film fabularny
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2012

Opowieść o związku dwojga młodych ludzi. Ona jest tłumaczką, pracuje nad anglojęzycznym dramatem "Papercuts". On przed wydaniem swojej debiutanckiej powieści ulega załamaniu psychicznemu. Jego epizod kliniczny związany jest z pracą nad powieścią i relacją obojga. Poprzez sekwencje retrospekcji obserwujemy jego zamknięcie we własnych obsesjach i mieszkaniu, z którego obawiał się wyjść. W obszar własnych urojeń wciągnął również swoją partnerkę. Czy przywołanie fragmentów i ułożenie ich w odpowiednią całość jest w ogóle możliwe? Czy jest gwarancją ocalenia wspólnej relacji i własnej tożsamości?

Zwiastun
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Nagrody
schowaj

 • 2012
  Nagroda im. Andrzeja Munka (przyznawana przez PWSFTviT)
  w kategorii: Najlepsza Reżyseria; za "odwagę i siłę osobowości"
 • 2012
  Nagroda im. Andrzeja Munka (przyznawana przez PWSFTviT)
  w kategorii: Najlepsza Reżyseria; za "odwagę i siłę osobowości"
 • 2012
  Leszno (Festiwal Kina Autorskiego "Kino Ciśnień")-Nagroda
 • 2013
  Gliwice (Festiwal Filmowy "Drzwi")-Nagroda za grę aktorską
  w kinie niezależnym: fabuła
 • 2013
  Gliwice (Festiwal Filmowy "Drzwi")-Nagroda za grę aktorską
  w kinie niezależnym: fabuła

ŚCINKI w internecie

2017.02.11 08:39:20
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Glinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa RaszewskiegoStowarzyszenie Autorw Zdj Filmowych