Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

VIXA

 • Etiuda szkolna
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2012
 • Gatunek:
  Film animowany
 • Barwny, 16:9. Klatkarz 25 fps. 1' 27''

Bohaterami są 3 niedźwiedzie polarne: Andrzej, Rudy i Maniek. Bawią się w nocnym klubie w damskim towarzystwie, piją kolorowe trunki. [...] Andrzej na widok pośladków jednej z obecnych w klubie dziewczyn, aż się zaślinił. Maniek wypija kieliszek wódki wprost z miedzy piersi jednej z dziewczyn. Maniek bawi się dalej. Andrzej całuje się z dwoma dziewczynami na raz. Od tego wszystkiego robi mu się niedobrze. Świat za nim zaczyna wirować, oczy również, każde w inna stronę. Ujęcie gdy Andrzej wymiotuje przed ekskluzywnym klubem. Rudy i Maniek zanoszą się śmiechem. Andrzej spostrzega studio tatuażu wprost przed sobą. Idzie do niego. Po pewnym czasie wychodzi. Idzie chwiejnym krokiem ulica, podjeżdża policja. Każe mu się wylegitymować. Okazuje się ze Andrzej pod wpływem alkoholu wytatuował się na pandę.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2018.06.15 23:56:38
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Glinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa RaszewskiegoStowarzyszenie Autorw Zdj Filmowych