Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

ZAPLĄTANI W SIEĆ

 • Serial dokumentalny - fabularyzowany
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2012
 • Barwny,

Trzy filmy opowiadające o zagrożeniach związanych z aktywnością młodych ludzi w Internecie. Wszystkie historie inspirowane są prawdziwymi wydarzeniami. Filmy adresowane są do młodzieży i stanowią formę ostrzeżenia, że pozornie błaha zabawa w Internecie może nieść za sobą całkiem poważne konsekwencje prawne. Przyjęta konwencja paradokumentalna sprawia, że młodemu odbiorcy filmu łatwo utożsamić się z bohaterami filmów.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

CYBERBULLYING

 • Odcinek serialu
 • 13 min

W szkole pojawia się nowa dziewczyna - Marzena. Magdzie i Natalii nie przypada do gustu. Po szkole dochodzi do kłótni między dziewczynami a Marzeną. Magda postanawia się zemścić na "nowej" - namawia do tego przyjaciółkę. Umieszczają w Internecie przerobione zdjęcie Marzeny, dodają niemiły komentarz. Z dnia na dzień, za sprawą owego zdjęcia, krążącego w sieci, życie Marzeny staje się koszmarem - staje się obiektem drwin, pośmiewiskiem w szkole. Sprawa znajduje finał na policji.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

HAPPY SLAPPING

 • Odcinek serialu
 • 13 min

Maciek ma dziwaczny plecak i niemodną czapkę, nie przyjaźni się z nikim. Dla Piotrka i Wojtka, kolegów ze szkoły, staje się obiektem drwin. Pewnego dnia chłopakom udaje się dopaść Maćka podczas przerwy, wyrywają mu plecak i wyrzucają jego zawartość. Piotrek całe zdarzenie filmuje swoim telefonem komórkowym. Film umieszczają w Internecie, staje się bardzo popularny, to sprawia, że Piotrek i Wojtek postanawiają nakręcić kolejny. Dla chłopaków oba filmy to świetny żart, dla Maćka - koszmar. Filmy stają się dowodem przeciwko chłopakom w sprawie sądowej.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

SEXTING

 • Odcinek serialu
 • 15 min

Historia młodej dziewczyny i jednego zdjęcia, które sprawia, że jej życie zmienia się całkowicie. Ania jest niepełnoletnia, lubi przebywać z Bartkiem, ale znajomość tą traktuje lekko, powierzchownie. On - dorosły, poukładany, lubi mieć wszystko pod kontrolą. Ich związek traktuje bardzo poważnie. Jest też o Anię zazdrosny. Pewnego dnia dochodzi do kłótni.. Ania zrywa całkowicie znajomość, a Bartek postanawia się zemścić - umieszczając intymne zdjęcie Ani z poniżającym ją komentarzem w Internecie. Zdjęcie z dnia na dzień staje się popularne w globalnej sieci. Chłopak podejmuje próbę usunięcia go, jednak okazuje się to niemożliwe.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2017.02.11 01:55:32
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego