Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

17TH STREET

 • Etiuda szkolna
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2010
 • Gatunek:
  Film dokumentalny
 • 5' 20"

Adres bohatera dawno przeczytanej książki utkwił w pamięci Kamili jak gwóźdź. Siedemnasta ulica w Nowym Jorku stała się dla niej symbolem tego niezwykłego miasta. Na razie tylko marzy o pojechaniu tam. Prosi znajomego mieszkającego na Manhattanie, by spacerując po Siedemnastej ulicy z dyktafonem, opowiedział jej co widzi. Teraz Kamila może sobie lepiej wyobrazić to miejsce. Czy ulica, która stała się symbolem wymarzonego miasta rozczaruje ją, gdy dziewczyna w końcu będzie mogła sama przespacerować się po niej?

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Pierwowzory
schowaj

Pierwowzór
NOWY JORK. PRZEWODNIK NIEPRAKTYCZNY
AutorKamila Sławińska
fragmenty rozdziału "17th Street"
2017.02.11 04:14:34
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
MakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agency