Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

TEEN MOM. POLAND

  • Serial dokumentalny
  • Produkcja:
    Polska
  • Rok produkcji:
    2014
  • Barwny, 12 odcinków x ok. 22 min

Serial pokazujący problemy dziewczyn, które w bardzo młodym wieku zostały matkami.

Odcinek 1: Marysia musi zdecydować, czy być dalej z mężem Krzysztofem czy mężczyzną poznanym w wakacje. Ewa chce zamieszkać z Kamilem ale jej rodzice nie godzą się na to. Ada próbuje zdobyć od miasta komunalne mieszkanie dla siebie i córeczki. 17-letnia Iza chce wziąć ślub z Tomaszem ale sąd musi wyrazić na to zgodę.
Odcinek 2: Krzysztof oznajmia Marysi, że odchodzi, nie zniesie dłużej tego, że Marysia nie wie, czy chce z nim być. Ewa robi sobie tatuaż, co powoduje awanturę z ojcem i babcią. Ada próbuje zerwać z Łukaszem, który ma kłopoty z agresją. Iza niepokoi się rozwojem małej Nikoli ale nie dostaje wsparcia od Tomasza.
Odcinek 3: Marysia decyduje się skorzystać z porady wróżki, by podjąć decyzję czy zostać z mężem. Ewa próbuje dostać pracę, by uniezależnić się od rodziców. Ada idzie do szkoły a w tym czasie Łukasz zajmuje się z ich córeczką. Iza decyduje się na praktyki fryzjerskie.
Odcinek 4: Marysia powstrzymuje Krzyśka od decyzji o wyjeździe i postanawia z nim zostać. Ewa spiera się z Kamilem, który nie pomaga jej w opiece nad dzieckiem. Ada świętuje swoją osiemnastkę. Iza chce spróbować sił w modelingu i robi sobie amatorską sesję zdjęciową.
Odcinek 5: Marysia znowu jest z Krzyśkiem, cieszy się, że wszystko wraca do normalności. Ewa szuka wsparcia w ośrodku pomocy społecznej. Ada stara się o mieszkanie komunalne. Iza chce wysłać swoje zdjęcia do agencji modelingu ale Tomasz i rodzice stanowczo się temu sprzeciwiają.
Odcinek 6: Marysia wybiera się na trening Krzyśka zobaczyć jak sobie radzi po długiej przerwie. Ewa idzie na rozmowę do salonu bielizny damskiej. Ada wyprawia chrzciny Julce - to świetna okazja do rodzinnej imprezy. Iza jedzie do Warszawy zapisać się do agencji modelingu ale jej sesja i warunki zostają poddane totalnej krytyce.
Odcinek 7: Krzysztof robi Marysi niespodziankę i wielką przyjemność zabierając ją na lekcję jazdy konnej. Choroba mamy jest dla Ewy dobrą okazją do odbudowania z nią relacji. Ada i Łukasz planują remont w nowym mieszkaniu. Iza trafia do szpitala na badanie tomografem - ostatnio źle się poczuła i zemdlała.
Odcinek 8: Marysia opowiada małemu Krzysiowi o pomyśle na odnowienie przysięgi małżeńskiej z Krzysztofem. Chrzciny Mikołaja są wielkim świętem dla całej rodziny i pretekstem do wspominek o Ewie w ciąży. Ada spiera się z mamą o swój związek i planowany ślub z Łukaszem. Iza przygotowuje się pod okiem projektantów mody do pierwszego profesjonalnego pokazu - to dla niej olbrzymie przeżycie.
Odcinek 9: Krzysztof i Marysia odnawiają w kościele swoją przysięgę małżeńską. Ewa z Kamilem rozglądają się w towarzystwie agentki nieruchomości za mieszkaniem do wynajęcia... Ada i Łukasz buszują po sklepie w poszukiwaniu sprzętów do nowego mieszkania. Iza z Tomaszem biorą ślub w urzędzie stanu cywilnego...
Odcinek 10: Marysia świętuje z rodziną urodziny małego Krzysia. Kamil zaprasza Ewę na kolację i oświadcza się jej. Ada wyprowadza się z domu samotnej matki do mieszkania komunalnego. Iza bierze udział w pierwszym profesjonalnym pokazie mody.

Zwiastun
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2017.02.11 02:47:23
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego