Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

LOST SENSES

 • Tytuł polski: ZMYSŁY PRYSŁY
 • Film animowany
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2013
 • Barwny, 6 min

Ona – piękna i nieśmiała – i on: trochę niezdarny lecz zdecydowanie romantyczny – mają się spotkać na zawieszonej w powietrzu wyspie. Na moment przed spotkaniem, o krok od spełnienia, na ich drodze pojawiają się przeszkody. Film zanurzony w plastyce obrazów Giorgia de Chirico jest dynamiczną historią o totalnej dezorientacji i sile uczucia, które zmusza do podjęcia niejednego ryzykownego wyzwania.

Zwiastun
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Nagrody
schowaj

 • 2014
  Ogólnopolski Festiwal Polskiej Animacji O!PLA-III Nagroda "Brązowy Tobołek Koziołka Matołka" w kategorii: "Studyjna"
 • 2014
  Olsztyn (Festiwal Filmowy "Bluebox")-Nagroda "RedBox" w kategorii: efekty specjalne
 • 2015
  Kair (Forum Filmów Animowanych)-I Nagroda
  w Konkursie Filmów Animowanych
 • 2015
  Kair (Forum Filmów Animowanych)-Wyróżnienie
  za muzykę
 • 2015
  Culver City (World Animation Celebration International Short Film Festival)-Nagroda w kategorii: Najlepszy film profesjonalny zrealizowany w technologii 3D
2017.02.11 02:45:01
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego