Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

C.K.O.D.2 - PLAN EWAKUACJI

 • Film dokumentalny
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2014
 • Barwny, 60 min

Próba opowiedzenia o miejscu w życiu, w którym znajdują się po dziesięciu latach działalności członkowie łódzkiego zespołu Cool Kids Of Death. To opowieść o życiu w drodze, o tworzeniu muzyki i o wpływie, jaki wywarła ta muzyka na młodych kiedyś i wywiera do dziś.
Jest to kontynuacja opowieści o zespole rozpoczęta w filmie "Generacja C. K. O. D." z roku 2004, który powstał w latach 2002 - 2003. Można w nim zobaczyć obraz pokolenia ludzi urodzonych w latach 70. XX wieku, wchodzących w życie. Po dziesięciu latach pojawiło się masę pytań i wątpliwości co dalej z zespołem. Jak działać, żeby odnaleźć się w nowej rzeczywistości? Jakie są granice dopuszczalnego kompromisu? Czy da się żyć z muzyki?
Reżyser Piotr Szczepański powraca po 10 latach do bohaterów swojego filmu "Generacja C. K. O. D." Okazuje się jednak, że to już zupełnie inny zespół, ktory swoją muzykę gra w zupełnie innym kraju. [TVP]

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Nagrody
schowaj

 • 2014
  Warszawa (Docs Against Gravity Film Festival) (do roku 2014 Planete+ Doc Film Festival)-Wyróżnienie Akademii Planete+ Doc
  uzasadnienie jury: "Tak powinien być zrobiony dokument"

Patrz także:
schowaj

2017.02.11 02:12:21
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Glinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa RaszewskiegoStowarzyszenie Autorw Zdj Filmowych