Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

NOCNE PTAKI

 • Film fabularny - telewizyjny
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  1992
 • Premiera:
  1993. 09. 16
 • Barwny, 69 min

Julian Kisielecki, młody pisarz, w powrotnej drodze z Włoch zatrzymuje się na noc w przypadkowym domu. Młodzi gospodarze przyjmują go serdecznie, ale każde następne chwile tego spotkania odsłaniają kolejne tajemnice tych ludzi i tego miejsca... Noc dramatycznych wyznań, wędrówka w tajemne pola ludzkiej egzystencji w poszukiwaniu odrobiny szczęścia i prawdy.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Pierwowzory
schowaj

Pierwowzór
STRACONA NOC
Opowiadanie
AutorJarosław Iwaszkiewicz

Patrz także:
schowaj

 • 1957
  Film fabularny / Stanisław Lenartowicz
 • 1957
  Spektakl telewizyjny / Jarosław Iwaszkiewicz
 • 1973
  Film fabularny - telewizyjny / Janusz Majewski
2023.01.18 01:49:00
© 1998-2023 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.

Informacja o zasadach publikacji linków i danych adresowych w serwisie filmpolski.pl w ramach pakietu premium.

Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.