Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

ŻYCIE PO CUDZIE

  • Film dokumentalny
  • Produkcja:
    Polska
  • Rok produkcji:
    2015
  • Barwny, 34 min

Film dokumentalny o wyjątkowych losach kilku osób, które doświadczyły cudownych zdarzeń lub były świadkami cudów. To osoby nagle i trwale uzdrowione, które według lekarzy nie powinny żyć. To również opowieść jednego z najbardziej znanych polskich kardiochirurgów, który był świadkiem zdarzeń niewytłumaczalnych z naukowego punktu widzenia.
Dalmara Kozioł po wypadku samochodowym, w którym straciła męża i syna, była w stanie agonalnym (cud został zbadany przez lekarzy z Watykanu i uznany w procesie beatyfikacyjnym, ks. abp. Szczęsnego Felińskiego); prof. Bogumiła Jędrzejewska, biolog z Białowieży, będąc w zaawansowanej ciąży, dowiedziała się, że jej dziecko nie przeżyje porodu, a ona sama znalazła się na skraju życia i śmierci. Po modlitwach za wstawiennictwem s. Urszuli Ledóchowskiej została uzdrowiona, a dziecko urodziło się zdrowe.
Ks. Feliks Folejewski, duszpasterz Rodziny Rodzin, przeżył trzy zawały serca i ciężką operację na sercu. Podkreśla, że swoje życie zawdzięcza wstawiennictwu s. Faustyny Kowalskiej i Bożemu Miłosierdziu; Gabriel Czaja, student Wydziału Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego, w dzieciństwie cudownie uzdrowiony za wstawiennictwem matki Zofii Czeskiej; prof. Kazimierz Suwalski, kardiochirurg, jest lekarzem od 46 lat, przeprowadził wiele operacji na otwartym sercu, opowiada o niewytłumaczalnych z naukowego punktu widzenia zdarzeniach w czasie operacji. [TVP]

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2023.01.18 02:36:34
© 1998-2023 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.

Informacja o zasadach publikacji linków i danych adresowych w serwisie filmpolski.pl w ramach pakietu premium.

Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.