Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

PRZEDZIAŁY

 • Film dokumentalny
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2017
 • Barwny, 18 min

Kilka przedziałów. Kilkoro pasażerów. Kilka podróży. Kilka historii. Jeden pociąg jadący przez całą Polskę. Do jakiej stacji zmierza? No właśnie, a dokąd zmierzają jego pasażerowie? Dokąd jadą i co chcą osiągnąć? Co jest dla nich ważne? Co ich boli? Za czym tęsknią? O czym marzą? Pociąg przemierza kolejne stacje, miasta i krajobrazy. Ludzie wchodzą i wychodzą. Dokładnie tak samo, jak w życiu. Uwaga, gwizdek konduktora sygnalizuje, że zaraz odjazd. Wsiądźcie i nie bójcie się przemierzyć tej podróży, która odpowie na wiele nurtujących pytań.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Nagrody
schowaj

 • 2017
  Świdnica (Festiwal Filmów Dokumentalnych "Okiem Młodych")-Nagroda dla najlepszego filmu o wartościach przyrodniczych
 • 2017
  Białystok (Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych "żubrOFFka")-Wyróżnienie w Konkursie Polskim "Studenci"
2017.12.12 01:05:02
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.pl