Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

JERZY STUHR SAM ZE SOBĄ

  • Film dokumentalny
  • Produkcja:
    Polska
  • Rok produkcji:
    2014
  • Barwny, 54 min

Jerzy Stuhr jest artystą w wielu dziedzinach. Aktor, który stworzył wiele kultowych już kreacji, pisarz, reżyser, który wypracował swój indywidualny język kina, artysta nie tylko na polskich scenach, rektor kilku kadencji, ojciec i mąż, a przede wszystkim człowiek walczący z niejedną chorobą w życiu. I to człowiek wygrywający. Właśnie teraz należy przypomnieć sylwetką Jerzego Stuhra, a może wręcz opisać ją na nowo. Student polonistyki, wciąż niepewny wyborów, potem młody aktor Teatru STU, aż wreszcie artysta sceny narodowej, scen włoskich i krakowskich, bohater filmów Juliusza Machulskiego i Krzysztofa Kieślowskiego, w końcu też swoich własnych filmów. A w tym wszystkim zmagania najpierw z chorobą sercową, potem z nowotworową. Jak zmieniło się to życie, jak przewartościowało, kto lub co okazało się najważniejsze? O tym wszystkim szczerze i otwarcie opowie Jerzy Stuhr. [TVP]

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2017.02.11 03:30:26
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Piotr LitwicMuzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof Wellman