Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

VANILLA WHIP

 • Etiuda szkolna
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2015
 • Gatunek:
  Film animowany
 • Barwny, 16' 11''

"Klimat i Wanilia" to animowany dokument o polskim BDSM. W filmie użyto nagrań z wywiadów z prawdziwymi ludźmi. Wszystkie pokazane w filmie sytuacje są zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami. W dokumencie występuje czwórka bohaterów będących w "klimacie" od wielu lat. Mimo, że należą do tej samej subkultury ich podejście do seksualności oraz BDSM jest diametralnie różne. Pierwsza bohaterka to kobieta, której chłopak pracuję jako ratownik medyczny. W obawie, że mógłby stracić pracę odmówił jej jakiegokolwiek kontaktu z BDSM zmuszając ją do potajemnych nocnych wypraw na fetyszowe imprezy. Kolejni bohaterowie to para, pogodzona ze swoimi preferencjami. Ona - sadystka, on- uległy budują ciepłą relację pełną żartów, miłości, opieki i... batów. Ostatni bohater to mężczyzna, który na polskiej, podziemnej scenie BDSM jest od lat. W trosce o niedoświadczonych miłośników praktyk sado-maso zdecydował się prowadzić na imprezach szkolenia BHP. Klimat i Wanilia to podróż przez ludzki aspekt BDSM, to film o wolności, samoakceptacji i miłości."

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2018.06.15 23:58:24
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Muzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof Wiktor