Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

CIAŁO OBCE

 • Etiuda szkolna
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2016
 • Gatunek:
  Film animowany
 • Czarno-biały, 7 min

Ciało obce żyje swoim własnym życiem Nie możesz się go pozbyć, pozostanie z tobą na zawsze. Potrzebujesz go. Więc pogłaszcz swoje ciało obce i nie próbuj golić jego długiego, szorstkiego futra... Historia o rzeczach, które wydają się być obce i dziwne, w rzeczywistości jednak są nam bliskie - o wewnętrznej i zewnętrznej przemianie.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Nagrody
schowaj

 • 2016
  Sopot (Sopot Film Festival)-Nagroda Publiczności
  w Konkursie Filmów Krótkometrażowych
 • 2016
  Kraków (Międzynarodowy Festiwal Filmowy "Etiuda & Anima")-Specjalny "Złoty Jabberwocky" dla najlepszej studenckiej animacji festiwalu
  Uzasadnienie jury: "Film ten został pięknie wyrażony przez oszczędność kreski, która bywała także chropowata i odważna. Przekazywał dobitne przesłanie o zbiorowych i osobistych kompleksach i lękach"
 • 2017
  Utrecht (Holland Animation Film Festival)-Nagroda dla najlepszej studenckiej animacji
 • 2017
  Lizbona (Festiwal Filmów Animowanych "Monstra")-Wyróżnienie Specjalne Jury
 • 2017
  Ogólnopolski Festiwal Polskiej Animacji O!PLA-Wyróżnienie
  w kategorii: Szkolna
2018.04.19 23:51:46
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.pl