Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

GEJSZA

 • Film fabularny
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2015
 • Premiera:
  2016. 04. 08
 • Barwny, 90 min

  Lokacje: Katowice, Sosnowiec (klub "Kashmir" przy ul. Małachowskiego), Czeladź, Strzelce Opolskie (Ośrodek "Barka" przy ul. Krakowskiej 16, Zakład Karny Nr 2), Mysłowice, Dąbrowa Górnicza.

Do przebywającego w więzieniu Jakuba Gardy "Kolosa" przychodzi na widzenie atrakcyjna dziewczyna "Velvet". Okazuje się, że jest "prezentem urodzinowym" od Igora, właściciela klubu nocnego "Gejsza", w którym "Kolos" wcześniej pracował jako ochroniarz. Po odbyciu kary bohater wraca do klubu. Kiedy "Velvet" zostaje zaatakowana przez pijanego klienta, "Kolos" staje w jej obronie, przez co wpada w oko "Hajsowi", szefowi lokalnej mafii. Zaczyna dla niego wykonywać ważne zlecenia. Wdzięczna dziewczyna zakochuje się w nim, ale "Kolos" niespodziewanie poznaje Maję, piękną rehabilitantkę swojego niepełnosprawnego brata i musi dokonać wyboru...

Zwiastun
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

GEJSZA w internecie

2023.01.18 01:03:40
© 1998-2023 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.

Informacja o zasadach publikacji linków i danych adresowych w serwisie filmpolski.pl w ramach pakietu premium.

Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.