Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

MOJE DRUGIE ŻYCIE

  • Film dokumentalny
  • Produkcja:
    Polska
  • Rok produkcji:
    2015
  • Barwny, 49 min

Niesamowite historie ludzi, którzy sami doświadczyli cudu lub byli jego świadkami. To nie tylko opowieść o cudownych zdarzeniach, to także o tym, jak bohaterowie filmu przewartościowali swoje życie. Co teraz uważają za najważniejsze, a co za nieistotne. Ich życie zmieniło się radykalnie w wyniku doświadczenia cudu.
Bohaterowie to: Albert Szułczyński, którego uzdrowienie zostało uznane przez Kongregację Spraw Kanonizacyjnych za cud i przyczyniło się do kanonizacji brata Alberta Chmielowskiego; Krystyna Bandyk została uzdrowiona za wstawiennictwem s. Bernardyny Jabłońskiej, państwo Makarewiczowie, których córka była w agonii po wypadku samochodowym (uzdrowiona według rodziców dzięki modlitwom przed obrazem Matki Bożej Różanostockiej); państwo Smętkowie, których syn umierał (nastąpiło nagłe i trwałe uzdrowienie w momencie odprawiana mszy św. na prośbę rodziców w intencji chorego chłopca w kościele św. Jana w Krakowie przed obrazem Matki Bożej Świtojańskiej); prof. Violetta Bielecka uzdrowiona z nowotworu po modlitwach w Sokółce. [TVP]

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2023.01.18 03:35:01
© 1998-2023 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.

Informacja o zasadach publikacji linków i danych adresowych w serwisie filmpolski.pl w ramach pakietu premium.

Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.