Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

MŁODZI LEKARZE

  • Podtytuł: NASZE ŻYCIE W ICH RĘKACH
  • Serial dokumentalny
  • Produkcja:
    Polska
  • Rok produkcji:
    2015-2019
  • Barwny, odcinki x ok. 40 min

Serial dokumentalny opowiada o sześciu młodych lekarzach, robiących różne specjalizacje i wkraczających w fascynujący świat medycyny. Siłą napędową serii są właśnie pełni empatii i zaangażowania doktorzy oraz wyjątkowe historie medyczne ich pacjentów. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. Skomplikowane operacje, nieznane choroby i cud narodzin. Chirurgia plastyczna, medycyna rodzinna, szpitalny oddział ratunkowy, kardiochirurgia, pediatria, ginekologia i położnictwo - na tych oddziałach pracują bohaterowie serialu. Są dwudziestoparo - i trzydziestolatkami, w odróżnieniu od swoich rówieśników, muszą prywatne życie niemal całkowicie podporządkować stresującej pracy. Jak radzą sobie ze świadomością, że ich praca to konieczność ciągłego i szybkiego podejmowania bardzo trudnych decyzji? Jak nawiązują kontakt z ciężko chorymi pacjentami, jak radzą sobie z postawieniem diagnozy, wykonaniem zabiegu czy operacji? Jak znoszą ludzką tragedię, trudną rozmową z pacjentami i ich rodzinami? Na co dzień bowiem stają przed poważnymi dylematami, stawiają czoło wielkim wyzwaniom, tłumią ogromne emocje towarzyszące im w pracy.
Czy po latach studiów i przygotowań do zawodu odnajdują w sobie predyspozycje do dawania siebie innym? Jak widzą polską służbę zdrowia, co chcieliby w niej poprawić? Czy mają czas na cokolwiek innego poza swoją pracą? Czy ich prywatne pasje, niecodzienne hobby są w stanie zrównoważyć to wszystko? Czy udaje im się nie przenosić zawodowych problemów do domu? W każdym odcinku widz towarzyszy bohaterom nie tylko w szpitalu, ale także w życiu prywatnym. [TVP]

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2023.01.18 02:36:13
© 1998-2024 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.

Informacja o zasadach publikacji linków i danych adresowych w serwisie filmpolski.pl w ramach pakietu premium.

Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.