Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

PRZYSTANEK DO NIEBA

  • Film fabularny - krótkometrażowy
  • Rok produkcji:
    2016
  • Barwny, 54 min

    Lokacje: Obory (pałac).

Edward już od kilku lat jest na emeryturze. Mieszka wraz z synem Robertem i jego żoną Barbarą. Edward ma problem z hazardem. Pewnego dnia z domu znika pozłacany zegarek Barbary. Nie jest to pierwsza rzecz, która zniknęła. Barbara wpływa na Roberta, postanawiają przenieść Edwarda do domu opieki na przedmieściach Warszawy. Edward wprowadza się do domu opieki, który prowadzi skąpa Adela. Główny bohater już pierwszego dnia w domu opieki poznaje dwóch mężczyzn: Tomasza i Adasia, oraz Grażynę. Panowie planują ucieczkę za pieniądze, które zgromadził Adaś. Edward postanawia dołączyć do grupy. Wszystko idzie zgodnie z planem, aż do czasu, gdy dzień później pojawia się nowa atrakcyjna opiekunka Ewa...

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2023.01.18 01:13:37
© 1998-2023 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Fotos-Art Robert PakaPiotr LitwicMuzeum KinematografiiMakuFly Marcin Makowski