Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

NIANIA W WIELKIM MIEŚCIE

11

  • Odcinek serialu
  • 44 min

Mariusz wpada do mieszkania Dany prosząc ją o ratunek. Otóż Sara, córka Aldony Kmiecik, uwikłała go w swoją intrygę. Nastolatka, podrzucając matce swoje roznegliżowane zdjęcie, oskarżyła fotografika, iż zmusił ją do pozowania. Dana zjawia się w domu Aldony Kmiecik i odkrywa prawdę. Mazurkówna prosi o pomoc psychologa, który wyjaśnia tajemnicę dziewczynki i jej koleżanek. Monika spacerując z Jackiem spotyka swojego ojca, którego już bardzo dawno nie widziała. Jej relacje z ojcem nigdy nie były dobre. Natomiast Mariusz w agencji "Nianie na zawołanie" robi zdjęcia kursantom. Dziennikarka Ewa Bonarska, przyjaciółka Dany, przygotowuje Lilkę do występu w telewizyjnym programie. Mariusz zaprasza Lilkę na wieczór do knajpy, obawiając się kłopotów z Sarą. W nocy razem wracają do agencji, gdzie spotyka ich nieco dziwna sytuacja.

Zwiastun
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

12

  • Odcinek serialu
  • 44 min

Dana obwinia się za kalectwo swojego brata. Przecież to ona prowadziła samochód podczas wypadku. Dziewczyna przez nieuwagę nie zapięła bratu pasów bezpieczeństwa, na drogę wyjechał jej pijany rowerzysta i przy ostrym hamowaniu Adaś wyleciał przez przednią szybę. Adaś Mazurek przyjeżdża wraz z rodzicami do Warszawy by poddać się operacji neurochirurgicznej. Ojciec wciąż ma żal do Dany, ciągle wypomina jej nieszczęśliwy wypadek, który przykuł do wózka inwalidzkiego jej brata. Do agencji "Nianie na zawołanie" wraca jej właścicielka. Rychter zaskoczona poczynaniami Lilki daje jej ostrą reprymendę. Monika jest zszokowana wyznaniem Kuby, który oświadcza, że od dawna ją kocha. Kobieta dowiaduję się także o bliskich relacjach Jacka z Daną. Tymczasem Adam Popławski składa Danie propozycję opieki nad Iwem w Berlinie. Chłopiec przeżywa rozwód rodziców i nie chce opuszczać mamy, z którą łączą go silne więzi. Dana czuje, że go zawiodła i zamierza zrezygnować z pracy w agencji "Nianie na zawołanie". Za dziewczyną wybiega Jacek i na ulicy prosi ją o rękę. Mówi, że, zrozumiał, iż życie bez niej nie ma dlań sensu. Dana z Jackiem w oczekiwaniu na operację Adasia widzą na ekranie szpitalnego telewizora Monikę Rychter. Kobieta opowiada o pracy z dziećmi i o swoim synu Mikołaju, którego pod presją rodziców, zwłaszcza ojca, oddała do adopcji. Na koniec pokazuje także pamiątkę, jaka została jej po synku - jego fotografię. Jacek słysząc telewizyjne wyznanie swojej szkolnej miłości nabiera pewnych podejrzeń. To on może być ojcem dziecka Moniki Rychter.

Zwiastun
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2022.09.18 00:27:05
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego