Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

ENDEMIT ALBERT

 • Etiuda szkolna
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2017
 • Gatunek:
  Etiuda operatorska, Etiuda fabularna
 • Barwny, 12' 30''

Dwunastoletni Albert, schowany w swojej intelektualnej skorupie, ma problem z nawiązaniem relacji z rówieśnikami. Jego jedynym przyjacielem jest żółw Anatol. Pewnego dnia Albert stwierdza, że chce opuścić swoja niszę ekologiczną, by objąć pozycję samca alfa..

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Nagrody
schowaj

 • 2017
  Warszawa (Festiwal Filmów Szkoły Filmowej w Łodzi "Łodzią po Wiśle")-Wyróżnienie Jury Młodych
 • 2018
  Konin (Ogólnopolski Konkurs Filmów Niezależnych (do roku 2009 Amatorskich) OKFA)-Nagroda Jury Społecznego
  za "film, który dzięki swojej narracji chwytającej za serce oraz niezwykłemu wyczuciu kolorystycznemu i humorystycznemu pozwolił na powrót do czasów dzieciństwa"
 • 2018
  Suwałki (Festiwal Filmowy "No to Fest")-Nagroda Publiczności w konkursie "No To Short"
 • 2018
  Białystok (Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych "żubrOFFka")-Nagroda w kategorii: Kids 13+
2018.12.11 01:18:45
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
MakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agency