Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE!
W tytułach filmów w wyszukiwarce nie uwzględniamy występujących w nich znaków przestankowych.
Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

REDAKTOR

 • Etiuda szkolna
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2016
 • Gatunek:
  Etiuda fabularna
 • Barwny, 30 min

Karol Tubacki to jeden z najbardziej znanych dziennikarzy w Polsce. Ikona telewizji. Prowadzący wieczorne wydanie „Dziennika”. Swoją redakcję trzyma żelazną ręką. Cel jest jeden – stworzyć najchętniej oglądany serwis informacyjny w Polsce. Lata życia na wysokich obrotach odbijają się na psychice Tubackiego. Dręczą go senne koszmary. Ucieka przed nimi w alkohol i narkotyki. Nie jest to jednak największy problem dziennikarza. Okazuje się, że telewizja w której pracuje zostaje sprzedana. Nowi właściciele stawiają na młodych, mało znanych prezenterów. Tubackiemu grozi degradacja i przeniesienie do telewizji śniadaniowej. Dziennikarz rozpoczyna walkę o swoją pozycję. O swoje życie.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Varia
pokaż

Nagrody
schowaj

 • 2016
  Nowy Sącz (Festiwal Filmowy "Nowe Kino - Nowy Sącz")-Nagroda Główna "Złoty Sędziwój"
 • 2016
  Nowy Sącz (Festiwal Filmowy "Nowe Kino - Nowy Sącz")-Sędziwój Aktorski za najlepszą rolę
 • 2018
  Nagroda im. Jana Machulskiego-Nominacja
  w kategorii: Najlepszy montaż
2024.03.01 04:25:35
© 1998-2024 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.

Informacja o zasadach publikacji linków i danych adresowych w serwisie filmpolski.pl w ramach pakietu premium.

Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.