Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

JAN PAWEŁ II TEŻ KOCHAŁ TĘCZĘ...

  • Film dokumentalny
  • Produkcja:
    Polska
  • Rok produkcji:
    2015
  • Barwny, 12 min

Próba zatrzymania czasu i dokumentowanie ulotnych chwil, jakie dane są dwóm niezwykłym kobietom 40 - letniej matce i jej 13 - letniej, od 10 lat cierpiącej na nieuleczalna chorobę, córce. Niezwykła jest więź, jaka łączy je z Ojcem Świętym Janem Pawłem II. Ola zachorowała w chwili, gdy papież umierał, właściwie wtedy zdiagnozowano u niej tę straszną chorobę. Wtedy matka powierzyła mu córkę. Marzeniem dziecka było pojechać na grób Jana Pawła II. W Watykanie okazało się, że jest terapia eksperymentalna, stosowana tylko w klinice w Rzymie, na którą Ola się dostała. Dzieci z tą chorobą żyją kika lat, Ola od tamtej pory żyje już 10 lat. Dziś ma 13 lat. Matka samotnie wychowuje córkę, to znaczy walczy o każdy dzień jej życia. Ola jest chora na zespół Leigla, śmiertelną chorobę, która powoli zabiera wszystko. [TVP]

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2017.04.19 00:46:38
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Glinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa RaszewskiegoStowarzyszenie Autorw Zdj Filmowych